ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Комсомольське озеро перетвориться на найбільший в Україні хвилеутворюючий басейн

Новости в Борисполе

Напрацювання щодо будівництва у Борисполі аквапарку на сесії міської ради представив президент Асоціації аквапарків України Володимир Шарлай. Підготовка до будівництва триватиме за певним графіком. І, за словами виступаючого, якщо все піде так, як заплановано, на 1 червня — 1 липня 2009 року може відкритися перша частина комплексу.

Усе буде надсучасне, так що Крим відпочиває
Вивчивши відведену під цей масштабний проект земельну ділянку, спеціалісти по аквапарках зупинилися на декількох родзинках майбутнього центру відпочинку. По-перше, заїзд у відкритий аквапарк пропонується зробити із вулиці Зодчих. По-друге, неабиякою гордістю має стати найбільший в Україні хвилеутворюючий басейн із підігрівом (довжина — 65 м, ширина — 25 м). У його воді йоду буде стільки, як і у морській.
Відвідувачів розважатимуть та стимулюватимуть до збільшення адреналіну в крові атракціони під назвами «Космічна діра», «Чорна діра», «Цунамі», «Камікадзе». До послуг тих, хто полюбляє спокійний відпочинок, атракціон «Повільна річка» (завдовжки 65 м), де можна буде покататися на плотах.
Оскільки більшість розваг цього парку буде пов’язано із водою, для того, щоб знати, із чим маєш справу, були зроблені відповідні дослідження, у результаті яких стало відомо, що Комсомольське озеро не є природним. Воно є частиною дренажної водоканальної системи, а це, за словами Володимира Шарлая, вказує на те, що конфігурацію озера можна змінювати (при цьому площа водної поверхні залишиться тією ж, що і зараз). Відтак виникла ідея створити канатну дорогу по воді і дати можливість відвідувачам отримувати насолоду від катання на водних лижах чи «банані» при швидкості від 10 до 60 км/год.
Планується також збудувати розважальний комплекс закритого типу із дельфінарієм, тематичними магазинами, кафе. Так, із 8 тис. кв. м цього комплексу 5 тис. кв. м займатиме дельфінарій, 2,5 тис. кв. м — дитячі ігрові зони і 1,5 тис. кв. м — кафе, бари.
Чого Борисполю не вистачає? Та всього!
Однак є в усьому цьому одне «але»: щоб аквапарк постійно приносив кошти і не був збитковим, варто збудувати на цій території ще й торгівельний центр, у приміщенні якого розмістити конференц-зал. І саме ця пропозиція стала поштовхом до жвавого обговорення в залі усього представленого на розсуд депутатів. Загалом елементи майбутнього проекту вони зустріли доброзичливо, але питань було багато і найрізноманітніших: починаючи з того, чи потрібен Борисполю взагалі такий проект (адже із його функціонуванням збільшиться до міста потік автомобілів і людей, а чи готове саме місто до цього), чого місту ще не вистачає, та закінчуючи питаннями збереження природи на Комсомольському озері. Доречно було порушено питання про те, куди будуть дівати усі автомобілі відвідувачів. Виявляється, у цьому проекті заплановані також місця для паркування, але трохи непокоїть те, що будуть вони поруч із басейном. Цікавило народних обранців і те, як ті, хто взявся за цей аквапарк, будуть «співіснувати» із уже традиційною для Борисполя проблемою — енергопостачанням. Ця ж тема порушувалась і на одному із останніх засідань виконкому, де теж виступав Володимир Шарлай. Тоді він зазначив, що його команда поінформована про цю бориспільську проблему і для себе будуть її вирішувати шляхом запуску генераторних систем, які й даватимуть необхідну електроенергію.

А як же люди?
Таким чином думку депутатів врахували, а ось думка громади поки що залишилася невідомою. Адже навряд чи кожен із депутатів, провівши збори на своєму окрузі, виклав пропозиції виборців у своєму виступі на сесії. Неможливо це було і з тієї причини, що народні обранці донедавна в деталях ще не знали, що буде на місці нинішнього Комсомольського озера. Зараз же, хоча проекту ще й немає, ідеї, запропоновані В.Шарлаєм, відомі. Та тільки не пересічним бориспільцям, яким у майбутньому по сусідству жити із аквапарком.
Тож розумно було б, звичайно, перед затвердженням проекту плани щодо Комсомольського озера довести до відома громадськості. І не просто поставити людей до відома, а вислухати і по можливості врахувати їхні думки і пропозиції. От саме тоді можна буде із впевненістю сказати: аквапарк створять для людей.

Оцени новость →
Просмотров: 1065
Рейтинг: 5.0/1

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров