ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

У Борисполі з гуртожитку виселяють людей

Новости в Борисполе

«Мені виселятися нікуди, хіба в тюрму. А в тюрму достатньо і вузлика з речами», — розпачливо обурювалася мешканка гуртожитку, що на Дзержинського, 164 у місті Борисполі, коли судові виконавці прийшли виконувати судове провадження про виселення з кімнати. Цей гуртожиток було продано під час розпродажу майна КСП «Бориспільське». Нинішні власники в судовому порядку відстоюють право розпоряджатися придбаним майном. Мешканці ж стверджують, що їм просто немає куди йти.
У п’ятницю, 6 червня, жителі Дзержинського, 164 отримали повідомлення, що, відповідно до рішення Верховного Суду, до 10 червня вони повинні звільнити приміщення, які займають, інакше їх виселять примусово.
До захисту свого житла підготувалися капітально. І якби судові виконавці наважилися застосувати силу, наслідки страшно уявити...
Міська влада не вправі коментувати судові рішення, але вогнище протистояння на території міста не може залишити поза увагою. Найімовірніше, ситуація розглядатиметься на позачерговій сесії міської ради, яка відбудеться 12 червня.
Про подальший розвиток подій докола гуртожитку повідомлятиметься у наступних номерах газети.

Оцени новость →
Просмотров: 936
Рейтинг: 4.0/1

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров