ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Символ Борисполя — мобільний телефон?

Новости в районе

Принаймні таке питання виникає у тих, хто вперше відвідує місто чи просто проїжджає повз нього трасою Київ—Харків. Люди очікують побачити літак, як символ міста-супутника аеропорту, а натомість бачать руку із мобільним телефоном. Тож де логіка? Де вона була тоді, коли приймалося рішення про розміщення саме такого об’єкту недалеко від в’їзду у Бориспіль?
Пригадую, як свого часу красивою постала перспектива того, що місто матиме власний літак. І повітряне судно було знайдено, і благодійники, які б сплатили його вартість, знайшлися. Проблема була лише в одному — земельній ділянці, яку, як відомо, сьогодні знайти у Борисполі ой як нелегко. Тож залишилося місто і надалі жити зі своєю ідеєю, подумки вимальовуючи обрис літака десь у межах своєї території.
А тим часом міста Київщини, які далекі від авіації, літаки у себе мають. Як приклад, місто-сусід Бровари, де парк (теж кращий за бориспільський, до речі) прикрашає саме літак. А в Борисполі — жодного натяку на статус міста біля міжнародного аеропорту.

Оцени новость →
Просмотров: 930
Рейтинг: 5.0/1

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров