ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Юні патріоти Борисполя показали клас

Новости в Борисполе

Нещодавно пройшла військово-спортивна гра «Патріот» за участю збірних команд шкіл Борисполя. Захід було сплановано відділом науки та освіти разом із відділом сім’ї та молоді. А безпосереднім організатором цього заходу вже традиційно виступив військово-патріотичний клуб «Ратоборець», керівники якого мають величезний досвід у військово-патріотичному вихованні молоді. А тому захід було проведено не як спортивну гру, а як справжні військові навчання та військові дії.

Збірні команди шкіл та професійного ліцею прибули до Старинського військового полігону у військових одностроях і після показового виступу бійців ВПК «Ратоборець» були розподілені по навчальних місцях, де під керівництвом інструкторів клубу здобули основи знань із таких військових дисциплін, як топографія, інженерна підготовка, снайпінг, військова розвідка, фізична та вогнева підготовка, тактика, військова історія, медична підготовка. Крім теоретичних занять, які проводились методом тестувань, опитування та показу, була проведена практична частина на конкурсній основі, де школярі перетинали вогненно-штурмову смугу перешкод, відпрацьовували бойові завдання по проведенню розвіддій, пересуванню по азимутах, діяли в наступальному бою, стріляли з різних видів пневматичної зброї.

Спекотлива погода, гарячий пісок полігону, спеціальне задимлення та майже справжній «супротивник» із числа бійців «Ратоборця», які вели безперестанний обстріл, дали зрозуміти юнакам , який нелегкий солдатський хліб. Але як не важко в навчанні, а у бою буває ще важче. Тому другим етапом заходу був справжній бій із застосуванням електро-пневматичної зброї. Саме тут стали в нагоді ті навички, які юнаки здобули на першому етапі. До речі, у цих «бойових діях» взяв участь і міський голова Анатолій Федорчук , який виявився ще й непоганим воякою.

Після підбиття підсумків гри мер нагородив переможців змагань. Перше місце і перехідний кубок «Ратоборець» отримала команда ЗОШ № 6. Інші команди теж отримали подарунки та призи.

Оцени новость →
Просмотров: 886
Рейтинг: 5.0/1

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров