ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Мовчати про це – ЗЛОЧИН

Новости в Борисполе

18 травня в Міжнародний день пам’яті померлих від ВІЛ/СНІДу в рамках акції «Мовчати про це – ЗЛОЧИН!» у м. Бориспіль молодь оголосила війну цьому лиху і організувала «похорони» негативним явищам. «Стіна плачу» з наслідками від вживання наркотиків, яка стояла протягом дня біля входу в парк культури, викликала різну реакцію: хтось побачив своїх знайомих, хтось від цього жаху відсторонився — але це наше життя і про такі речі потрібно говорити.

Через те, що в країні був оголошений траур і наказом Президента було перенесено спортивні та розважальні заходи, то концертно-профілактична програма, запланована в рамках акції, відбудеться 25 травня на тенісному корті за розкладом:
14.00 – вуличний баскетбол (реєстрація на місці з 13.00, без внеску, 3 гравці + 1 запасний),
16.00 – екстрім-шоу: BМХери, скейтери, роллери (показові виступи, також можуть приїхати покататися усі бажаючі)
18.00 – виступи міських рок-гуртів та гостей, Міс Україна–2007 буде в гостях для того, щоб популяризувати утримання від дошлюбних стосунків, клуб «Життя без виправдань», група людей, які через вживання наркотиків залишилися інвалідами, та інше, що може бути цікавим та корисним.

Учасники акції також підтримують з 19 травня голодування, яке відбудеться під Кабміном, з вимогою, щоб лишали ліцензій тих підприємців та аптеки, які незаконно продають молоді трамадол та спиртні напої неповнолітнім.

Оцени новость →
Просмотров: 916
Рейтинг: 5.0/3

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров