ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Юну бориспільку жорстоко побила однокласниця

Новости в Борисполе

Моторошна новина швидко облетіла Центральну районну лікарню: напередодні Великодня дівчину жорстоко побила її однокласниця. Із жахливими гематомами в області ока і всієї голови постраждалу до лікарні привезли батько і брат. У неврологічному відділенні, де вона знаходилась перші години, її невідкладно оформили у нейрохірургію. Найстрашніше те, що у дівчини стався крововилив у мозок.
Як розповів брат потерпілої лікарям, сестру побила однокласниця. Била по голові і обличчю. Невідомо, у якому стані дівчина увечері прийшла додому і поринула у забуття. Вдома на той час нікого не було, а коли наступного ранку (!) рідні прийшли із роботи, знайшли її у жахливому стані і одразу ж відвезли до лікарні.
«Проблема у тому, — пояснила завідуюча неврологічним відділенням Наталія Хмельницька, — що постраждалій вчасно не була надана кваліфікована допомога. Адже такі травми найкраще піддаються лікуванню протягом перших шести годин, а дівчина пролежала значно більше. Наслідки ж крововиливу у мозок можуть бути будь-які, але постійні головні болі їй гарантовані. Конкретніше можна буде сказати вже під час другого курсу лікування. Але те, що повного здоров’я у дівчини не відновиться повністю, це точно».
Кореспондент «Вістей» зв’язалася зі школою №8, де навчаються дівчата, і там у телефонному режимі повідомили, що про цей випадок вони знають, а трапився він аж ніяк не на території школи, а поблизу магазину «Політ». І ніби присутнім під час бійки був ще один однокласник постраждалої.
P.S. Те, що цей прикрий випадок стався не на території школи, — добре. Не вистачало ще, щоб школярі лупцювали до забуття один одного на шкільному подвір’ї! На сьогодні і так досить того, що витворяють нинішні учні: розпиття алкогольних напоїв, паління, грубіянства вчителям, зневага до школи, як навчального закладу. Але ж це учениці конкретної школи! Тож чи будуть покарані винні у жорстокому побитті? Чи й надалі цей факт залишиться безкарним, створюючи сприятливий грунт для аналогічних випадків у школах та поза межами?

Оцени новость →
Просмотров: 935
Рейтинг: 5.0/1

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров