ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

18.04.2011 р. в Бориспільському РУ відбулася оперативна нарада

Новости в Борисполе

18.04.2011 р. в Бориспільському РУ відбулася оперативна нарада, щодо вивчення постанови КМУ № 150 „ Про затвердження Порядку видачі органами державного пожежного нагляду дозволу на початок роботи підприємств та оренду приміщень ”, та вивчення Закону України „ Про боротьбу з корупцією ”. Антикорупційний пакет законів прийнятий Верховною Радою. Він почне працювати ще до кінця поточної сесії парламенту. На цьому наголосив Президент України. Саме тому, варто попередити про недопущення корупційних діянь при виконанні службових обов’язків, про наслідки, які можуть настати за порушення вимог закону.

Також для застереження подібних випадків, заслухали „ антикорупційні новини ”. Насамкінець усі дійшли висновку, що корупція, як соціальне явище, негативно впливає на всі сторони суспільного життя, тому необхідно вживати всі необхідні заходи щодо недопущення проявів корупційних дій.

джерело: Офіційний сайт Бориспільської РДА

Оцени новость →
Просмотров: 558
Рейтинг: 0.0/0

Комментарии

avatar
0
1 Спам
Представляю атсмосферу этой нарады - все сидят тужась, чтобы не заржать. Изредка из глубины зала проскакивает судорожное глухое "Гы-гы"
avatar

Новости по теме

Новости партнеров