ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів
Страница 1 из 212»
Модератор форума: Korespondent 
Городской форум Борисполя » Борисполь » Коммунальные службы » Повірка лічильників (Про корупційну схему водоканалу)
Повірка лічильників
Вторник, 19.04.16, 09:55Сообщение # 1

Я тут недавно

Постов: 22
Статус: Offline
Всім чесним людям мої вітання!
Підніму стару тему з повірки лічильників води, бо Бориспільводоканал все не заспокоїться і продовжує використовувати стару корупційну схему через Акваенергосервіс. Нагадаю, що згідно чинного законодавства і це підтверджено рішеннями судів періодична повірка та всі роботи з демонтажу, монтажу має проводить водоканал за свій рахунок.
Цитувати законодавство не буду, дам лише посилання, можете зайти в інтернет і почитати самі.
Отже, відповідно до п.4 ст.17 ЗУ «Про метрологію та метрологічну діяльність повірка лічильників за рахунок водоканалу. Мало того відповідальність за це покладена теж на водоканал. Плата за повірку включена в тариф.
Крім того, КМУ своєю постановою № 474 від 08.07.2015 затвердив Порядок подання лічильників на повірку, в якому також ще раз вказав, що повірка за рахунок водоканалу, розписав всі дії водоканалу з цього питання, направлення споживачу рекомендованого листа, пред‘явлення направлення на повірку, демонтаж, монтаж та ін. Споживач до цього взагалі немає ніякого відношення. Все має зробити водоканал.
І щодо оплати. Мерія визнала, що повірка вже включена в тариф на воду у своєму листі № 172 від 23.03.2015 «Про виконання постанови Бориспільського міськрайонного суду від 13.08.2014 № 359\4492\14-а». Цитата: «Враховуючи, що таким чином на даний час витрати на проведення повірки лічильників включені у витрати з надання послуг з централізованого постачання води,…»
При цьому, жодним законом не передбачено обов‘язок споживача робити періодичну повірку за свій рахунок. Навпаки все за рахунок водоканалу і ніякого Акваенергосервісу не передбачено.
Кому це вигідно? Відповідь очевидна – Ганушу та Федорчуку.

Вторник, 19.04.16, 11:29Сообщение # 2

Захожу редко

Постов: 286
как теперь быть? wacko забить на поверку? если ты платишь исправно, долгов нет, а счетчик не сдаешь на поверку, воду же не имеют права перекрыть....

Среда, 24.08.16, 01:09Сообщение # 3

Я тут недавно

Постов: 1
Теоретически могут отключить воду. Я обратился в фирму http://house-work.kiev.ua/ они демонтировали счетчик, сдали на проверку и в тот же день установили обратно.

Среда, 07.09.16, 11:34Сообщение # 4

Я тут недавно

Що робити, коли водоканал вимагає провести повірку лічильника?
Пишете у двох екземплярах листа на водоканал, що так і так відповідно до чинного законодавства (читаєте мій пост вище) повірка проводиться за рахунок і силами водоканалу. А тому пропоную погодити дату і час, коли водоканал прийде і повірить безкоштовно мій лічильник.
Один екземпляр водоканалу в приймальню, другий з вхідним номером у Вас. Повірте, на цьому все закінчиться. Якщо раптом не закінчиться, тоді до суду з позовом про захист прав споживачів (судовий збір не платиться).

Среда, 07.09.16, 11:49Сообщение # 5

Активный участник форума

Постов: 904
Андрій_Кобифаup

Среда, 07.09.16, 22:27Сообщение # 6

Я тут недавно

Постов: 41
Андрій_Кобифа, спасибо за полезную информацию wink а мы сами вызываем и платим (((

Всегда падай, спотыкайся и плач...

Вторник, 13.09.16, 23:18Сообщение # 7

French House Mafia

Постов: 260
Дякую за корисну інформацію!

Something Special Sexy Wonderful

Четверг, 22.09.16, 10:43Сообщение # 8

Я тут недавно

Нарешті повірка включена до тарифу. Більше платити Акваенергосервісу чи ще комусь не потрібно.
http://www.borispol-voda.com.ua/…/stories/downloads/8113.PDF
Див. п.3.5 та п.3.6

Четверг, 22.09.16, 17:05Сообщение # 9

Я тут недавно

Постов: 5
Отрадно слышать, последний раз с поверкой сталкивалась в 2013 году, тогда проще было купить и установить новые счетчики.
Новый порядок мне нравится гораздо больше. B)
Спасибо за ликбез!

Среда, 05.10.16, 10:39Сообщение # 10

Я тут недавно

Прошу всіх чесних людей підтримати мою петицію. Це майже останній крок у ліквідації корупційної схеми
http://borispol-rada.gov.ua/index.php/item/26059-povirka-lichylnykiv-vody-za-rakhunok-boryspilvodokanal.html

Городской форум Борисполя » Борисполь » Коммунальные службы » Повірка лічильників (Про корупційну схему водоканалу)
Страница 1 из 212»
Поиск: