ВойтиРеклама

рецепти від читачів
 • Страница 4 из 5
 • «
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • »
Модератор форума: Korespondent  
Городской форум Борисполя » Борисполь » Коммунальные службы » Бродячие собаки
Бродячие собаки
Воскресенье, 14.02.16, 14:10Сообщение # 31

French House Mafia


Постов: 267
Статус: Offline
Пол: Мужчина
Да, интересно

Something Special Sexy Wonderful
 
Вторник, 16.02.16, 11:44Сообщение # 32

Ангел


Постов: 2753
Статус: Offline
Пол: Мужчина
Если поймают с ним, то проблемы будут.
Это не законно.
Но как показывает практика собаки нападают на человека в малолюдных местах где правоохранительных органов не бывает.
По этому если вы идете на подобное, то будьте предельно внимательны и попусту не "трескайте" :)

ПС: выдержка с одного сайта
"К сожалению в Украине до сих пор не был принят закон об оружии, хотя в Верховной Раде было зарегистрировано 11 законопроектов. Единственное упоминание об электрошокерах находится в административном кодексе Украины. В котором предусмотрено административное наказание за ношение, применение и продажу электрошокеров, в виде наложения штрафа в размере от 51 грн. до 117 грн. Решение о наложении штрафа принимает суд (не сотрудник милиции, гаишник, ппс .. и т.д. ?). Здесь же дается расшифровка, что же в Украине относится к спец средству – электрошокер. Электрошокер - это прибор, производимый «Харьковским институтом электродинамики», именуемый «ИР» (импульсный разрядник), который состоит на вооружении у правоохранительных органов. Этот же институт электродинамики производит отпугиватели собак , в которых напряжение меньше, чем у «ИР», а принцип действия – идентичный."
 
Вторник, 16.02.16, 19:10Сообщение # 33

Я тут недавно


Постов: 10
Статус: Offline
Пол: Женщина
Може кому стане в нагоді: є такий невеликий пристрій - відлякувач собак. Загугліть "отпугиватель собак" для більш детальної інформації. У мене є, але я ніколи їм не користувалася, лежить вже пару років з розрядженними батарейками. Людина, яка мені його подарувала, перевіряла в спокійних обставинах (собаки просто знаходилися в медах дії, не агресивні), то тварини наманалися тишком залишити місце досліду. Він познущався в рамках експерименту і над котами : переважна більшість тікали, а деякі коти дивилися навпаки з цікавістю...) Залишається сподіватися, що собак такий ультразвук як мінімум не цікавить!))
 
Среда, 17.02.16, 14:00Сообщение # 34

Ангел


Постов: 2753
Статус: Offline
Пол: Мужчина
Этот ультра звук в большинстве случаев или не работает, или вызывает агрессию у собак.
 
Среда, 17.02.16, 17:47Сообщение # 35

Активный участник форума


Постов: 924
Статус: Online
Пол: Мужчина
Бориспольские власти обсудили проблему бездомных животных
 
Пятница, 19.02.16, 00:02Сообщение # 36

Я тут недавно


Постов: 10
Статус: Offline
Пол: Женщина
Дуже хотілося б, щоб це поставлене питання було реалізовано на практиці. Якщо подивитися на практику рішення питання безпритульних тварин Європи та США, то без відповідального ставлення власників до своїх котів і собак нічого ніколи остаточно вирішено не буде.
Тут згадували жінку з будинка навпроти міліції. Насправді там десь 4-6 різних жінок з різних сусідніх будинків. Почалося все з банальної речі: годувати місцевих дворових кішок та 1-2 собаки(одна з них з перейнятим генофондом свого папаши ,бо має виражені риси якоїсь бійцівської породи, от і вийшла добра,розумна та з устрашаючим виглядом дворнягою). Їх всіх стерилізовано за власні кошти, до речі. Це було безпечне добро, контрольоване, допоки "слава" не почала набирати обертів: загадковим чином стали з"являтися вагітні кішки, кошенята, собаки, яких хотіли вбити десь. Людина, якщо з добрим серцем, не може просто сказати: " так, ти -тварина не з мого двора , йди геть!". І вона лікувала, стерилізувала,годувала і старалася прилаштувати,часто сплачуючи за це гроші( так-так,перевіреній людині) тварин. Вона стала заручницею не так тварин, як нахабного ( виражусь скромно) безвідповідального ставлення т.з. людей. Нещодавно при мені був її діалог з однією баришнею, яка проінформувала, що мов на днях от принесла сюди кошеня, бо його з під"їзду(інший будинок) вигоняти збиралися і що їй, баришні цій, було не приносити? Відповідь послідувала: "Да, Наташа, не приносити." І пішла та Наташа з повним нерозумінням ситуації. І дивно,що знаючи як що відбувається з тваринами, ця Наташа не запропонувала фінансову допомогу на утримання її врятованого кота. Хтось просить допомогти стерилізувати і перетримати( певний час треба спецнагляд ) собаку з якогось аеропортовського об"єкту, а потім про тварину "забувають". Коли ця історія з тваринами почалася, то в перше літо було врятовано і прилаштовано(!) більше 11 кошенят місцевих безпритульних кішок.А потім почали підкидати. А ще скільки їх померло від хвороб. І вони не просто здихали, а їх рятували як могли. Багато кому з тих, хто любить котів, вистачить сміливості колоти уколи крихіткам 100 грамовим, шкірі-та-кісткам? Або годувати зі шприця цілодобово? А пару кошенят вбили якісь виродкі малолітні (так і не з" ясували поіменно) ...заліз в їх домівку і самоутвердився , забивши камінням пару найменших.
У нас хворе суспільство. Впевнена, що більшість місцевих були проти того зоокутка серед двора.Собак вже немає. Та мало хто з них, засудить себе/ сусіда/незнайомця, у якого кіт/собака може природньо "піти гульнути". То чоловікам їх чоловіче Щось не дає каструвати свою тварину, то 300-500 грн вважається більшою вартістю, ніж страждання щосезонно нагуляних вуличних малюків (кому пощастить- дорослих осіб). Вони керуються, аби в їхньому особистому житті все було добре, а на інше їм наплювати. Тому треба закон захисту тварин, за який реально притягатимуть до відповідальності!і якщо тварина не для розмноження виду, то обов" язкова стерилізація, як в західному світі.
А любителям теорії про природній відбір, хочеться побажати все сильніших і спритніших на життєвому шляху! smile


Сообщение отредактировал Helen - Пятница, 19.02.16, 00:04
 
Воскресенье, 21.02.16, 12:50Сообщение # 37

Захожу редко


Постов: 285
Статус: Offline
Пол: Мужчина
Helen, Вы все красиво расписали и с Вами можно смело согласиться...но это со стороны, которая хоть каким-то образом, но относится к животным...А как это относится к мужчине, который приехал на велосипеде к бювету набрать водички и упал, испугавшись погнавшейся за ним собаки ... ?<_< или к девочке, которая пробегала мимо с магазина и за ней погналась и напугала "безобидная" собачка...? собачка та действительно безобидная - она ведь не укусила, только бежала и гавкала, доведя девочку до испуга... dry
Та женщина действительно многих спасла (котов и собак), честь ей и хвала...Спасибо ей, что хоть как-то контролирует и не дает кусать wacko прохожих...
 
Воскресенье, 21.02.16, 20:42Сообщение # 38

Я тут недавно


Постов: 10
Статус: Offline
Пол: Женщина
Трму потрібно одночасно з будівництвом міського притулку впроваджувати на законодавчому рівні вимоги до власників тварин, зобов"язуючи їх стерилізувати або каструвати тварин, яких не планують розводити на продаж. А тих, хто хоче, щоб у них з різних причин (маю знайомого, який стверджує, що стирилізував кішку, власник собі нанівець псує...карму.) були нащадки у тварин, то сплачувати офіційний податок, який потім і йде на знижки для незаможних верств населення, притулкі для тварин і т.д.До речі, за кордоном притулки для тварин взагалі утримуються на пожертви громадян, але це окрема історія( хто бажає допомогти нещасним тваринам, то бориспільський притулок Артемон легко знайти в мережі).
Отже, вимагаючи від мерії вирішення проблеми, не забудьте переконати всіх своїх знайомих, які мають тварин, зробити так, щоб їх підопічні не були причетні до появи нових безпритульних четвероногих. Нерідкість побачити великих собак-телят з ошийниками, які вирвалися на волю з двору (або їх випустити "погуляти"?)-хто несе відповідальність, як не власник собаки? А як вам бачити дворняг з чітко проявленними ознаками бійцівських порід? Це,вибачте, вже не просто шарікі-бобікі...страшні.
Ми разово можемо знищити різними методами( навіть гуманними, на які теоретично виділяють кошти) всіх собак, а через 2 роки буде така сама картина. Ми відповідаємо за тих, кого привчили. Заїджено?:) Не має терміну дії.


Сообщение отредактировал Helen - Воскресенье, 21.02.16, 21:00
 
Понедельник, 22.02.16, 13:22Сообщение # 39

Захожу редко


Постов: 285
Статус: Offline
Пол: Мужчина
Helen, yes согласен со многим...вот только вопрос, относительно приюта в дворах многоэтажек!Эта старая практика wacko "дворовые" эээ....дэскать своих не трогают (иногда), а на прохожих мимо - бросаются... wacko какбэ не частный двор....
 
Вторник, 13.09.16, 23:35Сообщение # 40

French House Mafia


Постов: 267
Статус: Offline
Пол: Мужчина
Бродячие собаки это души умерших водителей маршруток :D
Гавкают только на попутки, которые подбирают пассажиров


Something Special Sexy Wonderful
 
Городской форум Борисполя » Борисполь » Коммунальные службы » Бродячие собаки
 • Страница 4 из 5
 • «
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • »
Поиск:
Новый ответ
Имя:
Текст сообщения:
Все смайлы
Опции сообщения:
Код безопасности: