ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів
Страница 13 из 14«1211121314»
Модератор форума: Korespondent 
Городской форум Борисполя » Хобби и увлечения » Зооклуб » Поговорим о кошках (Домашние любимцы кошки)
Поговорим о кошках
Понедельник, 18.05.15, 10:55Сообщение # 121

[TanzDiktator]

Постов: 218
Статус: Offline
А вот мой smile
Прикрепления: 3627352.jpg(89Kb)

Суббота, 21.11.15, 14:59Сообщение # 122

Захожу редко

Постов: 272
А у нас снова пополнение семейства! Ура!
Прикрепления: 1120871.jpg(36Kb) · 2256721.jpg(69Kb)

Вторник, 24.11.15, 15:51Сообщение # 123

Я тут недавно

Постов: 11
У меня живет маленькое рыженькое чудо по имени Васька) Ну такооой мелкий, хвостик коротенький.. и путь не породистый, но ведь мило...дайте жизнь и заботу бездомным животным

Вторник, 24.11.15, 17:32Сообщение # 124

Захожу редко

Постов: 286
Цитата Balnik ()
У меня живет маленькое рыженькое чудо по имени Васька)

фотку в студию!

Воскресенье, 13.12.15, 13:17Сообщение # 125

Я тут недавно

Постов: 33
Всем привет. Дочке подарили котенка на ДР, теперь нужно родителям ухаживать)
Хотел спросить, вот смотрю на http://petchoice.com.ua/ лежанки и домики для кошек, и они довольно все разные. Вот какого типа лучше всего взять для котенка и так чтоб на будущие было?

Люблю жену

Вторник, 15.12.15, 19:58Сообщение # 126

Я тут недавно

Постов: 11
какие прелестные котики))))))))))))) у меня тоже парочка пушистиков дома, фото позже скину)))

Вторник, 16.02.16, 23:02Сообщение # 127

Я тут недавно

Постов: 10
Korya_23, Ваші комочки ніжності,які вже мабуть невгамовні бешкетники, розчулюють і занурюють у спогади дитинства, коли мої дві кішки почергово чи одночасно приносили неймовірну радість мені і головний біль батькам!)))) Вдячна вам за фото!
Якось у грудні в під"їзді з"явилося кошеня-підліток. Так як воно нікуди не тікало, при кодній наголі виносила йому їжу(як і деякі інші люди) і воду. Морда ця була дуже ігрива і йшла до людей. Жило на 1-му поверсі та героїчно переносило шастання домашніх вівчарок/лабрадорів, яких вели на винул. Сталося диво: деякі члени сім"ї вмовили господиню квартири( маму) взяти таку комунікабельну, милу, чорну кішечку жити додому..! Скориставшись повною відсутністю домашніх, озброєнна повним арсеналом всього необхідного, відкрила двері киці, познайомила з її королівством, власністю . Я її своїми двома руками зуміла з легкістю викупати два рази підряд_згадую це тепер зі сльозами на очах!!! Тепер 4-х рук замало!_два рази,т.я. коли сушила феном після першої мийки(сиділа і сушилася під феном!) виявилося, що ще залишилися блохи, тому ми пішли їх продовжити вимивати! Вивели. Прийшли домашні, познайомилися з кицею -Алісою. Все йшло, як іде,коли в домі кошеня. Пройшло 2 місяці. Якось я гралася з кицькою...і дивлюся, що,вибачте якісь маленькі балабончики між задніх лап...біжу до чоловіка з метою заперечити мої раптові підозри, що Аліса - Неаліса! І що така нежіночна хода була недорозумінням, так мені здавалося, а насправді Аліса стане проявом грації і кошачої жіночності (якою була в дитинстві перша наша кішка,теж чорна)... Так у нас з"явився Марс. Назвала швидко, відчула що це - його! І повністю сутність імені проявляється на ділі.)))) Нам пощастило, що ми його кастрували. Хам, хуліган (сам перший нападає на всіх собак розміру до лабрадорів), король всього в квартирі, на руки йде тільки, якщо сидіти за столом, два туалета і може собі влаштувати десь третій, не вичесати, не помити добровільно, АЛЕ ми всі його обожнюємо!

Среда, 17.02.16, 09:14Сообщение # 128

Захожу редко

Постов: 286
Helen, biggrin как он быстренько Вас приручил....

Четверг, 24.03.16, 16:59Сообщение # 129

Я тут недавно

Постов: 12
Аххх... какие они все миленькие пока маленькие)))А потом лишь бы что-то вычудить))

Вторник, 10.05.16, 17:11Сообщение # 130

Я тут недавно

Постов: 5
Очень люблю котиков!) У меня два котея. Милые, любимые и озорные)

Городской форум Борисполя » Хобби и увлечения » Зооклуб » Поговорим о кошках (Домашние любимцы кошки)
Страница 13 из 14«1211121314»
Поиск: