ВойтиРеклама

рецепти від читачів

НДФЛ и проект Налогового Кодекса

Новые сообщения · Участники · Правила форума
 • Страница 4 из 4
 • «
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
Модератор форума: Korespondent  
Городской форум Борисполя » Развлечения » Поболтаем » НДФЛ и проект Налогового Кодекса
НДФЛ и проект Налогового Кодекса
Пятница, 26.11.10, 01:15Сообщение # 1

Administrator borispol.org.ua


Постов: 2588
Статус: Offline
Пол: Мужчина
ваши впечатления, товарищи? smile

Желающие и незнающие могут ознакомиться ТУТ

 
Вторник, 30.11.10, 13:08Сообщение # 31

Захожу редко


Постов: 184
Статус: Offline
Пол: Женщина
Quote (KAMASUTR)
цены там дешевле чем в киеве, и выбор нормальный

на нашем базаре только парочка точек где привозят действительно хорошие интересные вещи, остальное, такое впечатление, что закупается всеми в одном месте настолько похоже по цене и по ассортименту, не говоря уже о качестве обслуживания и качестве всего остального....пока мордой не ткнешь в непришитые пуговицы, в неровные швы, и косые бока ничего не добьешься...спрашивается зачем такой геммор?
я по роду деятельности часто мотаюсь по украине..между делами заскакиваю и в магазины и на базары разных городов ( семья любит небольшие подарки) так вот давно пришла к выводу что проще дешевле и выгоднее со всех сторон поднасобирать денег и поехать скупиться на тот же 7 км, в харьков на барабашовку или же тот же хмельницкий чем одеваться в борисполе...
 
Вторник, 30.11.10, 14:12Сообщение # 32

Птица говорун


Постов: 2067
Статус: Offline
Пол: Мужчина
Янукович ветировал Налоговый кодекс

Всегда готов!
 
Вторник, 30.11.10, 16:07Сообщение # 33я не знаю мож мы на разный базары ходим но меня всегда норм обслуживали и всегда скидывали цены. выбор меньше, это да, а в цене разницы особой не вижу
 
Воскресенье, 05.12.10, 16:50Сообщение # 34

Активный участник форума


Постов: 539
Статус: Offline
Пол: Мужчина
4 декабря, опубликован Налоговый кодекс Украины. Документ опубликован в газете "Голос Украины".
Налоговый кодекс вступит в силу с 1 января 2011 года.
на сайте Рады пока ничего нет.


Ни одна женщина не удостаиваеттся того внимания, которое получает поплавок в безветреннюю погоду
 
Воскресенье, 05.12.10, 17:09Сообщение # 35

Administrator borispol.org.ua


Постов: 2588
Статус: Offline
Пол: Мужчина
Податковий кодекс: що саме виправив президент

Сьогодні Верховна Рада врахувала пропозиції президента Віктора Януковича та прийняла у новій редакції Податковий кодекс. Головна поступка влади полягає у збереженні діючої системи спрощеного оподаткування і презумпції невинності платника податків

Пропозиції глави держави до Податкового кодексу на засіданні парламенту представила перший заступник глави адміністрації президента Ірина Акімова.

Зокрема, новою редакцією Податкового кодексу збільшена ставка рентних платежів за видобуток газу на території України до 18,5%. Раніше (18 жовтня) парламент прийняв рішення підвищити ставки рентних платежів за видобуток вуглеводнів на 40%, надалі депутати планували розглянути варіант більш значного збільшення рентних платежів, передає Інтерфакс-Україна.

У той же час, відповідно до пропозицій президента до даного документу, які підтримав парламент, ставка рентної плати за природний газ, у тому числі нафтовий (попутний), що видобувається c глибини до 5 тис. м, повинна зрости з 200 грн / тис. куб. м до 237 грн / тис. куб. м; з глибини більше 5 тис. м - з 100 грн / тис. куб. м до 118,5 грн / тис. куб. м.

Для компаній, що реалізують газ для формування ресурсу, використовуваного для потреб населення, рентна ставка при видобутку з глибини до 5 тис. м повинна зрости з 50 грн / тис. куб. м до 59,25 грн / тис. куб. м; з більшої глибини - з 40 грн / тис. куб. м до 47,4 грн / тис. куб. м, на континентальному шельфі та у виключній морській економічній зоні - з 10 грн / тис. куб. м до 11,85 грн / тис. куб. м.

Крім цього, документ дозволяє відносити на валові витрати витрати на роботи (послуги) консалтингу, маркетингу, реклами від нерезидентів, що забороняла прийнята раніше редакція документа в другому читанні парламентом.

Також новою редакцією кодексу змінена процедура застосування податкової застави, яка тепер передбачає, що податкова застава поширюється на майно, балансова вартість якого відповідає сумі податкового боргу. Раніше документ передбачав, його поширення на майно платника податків, балансова вартість якого прирівнюється до двократної сумі податкового боргу.

Обов'язок доводити правомірність рішення контролюючого органу, у тому числі щодо нарахування податкових зобов'язань, покладається на контролюючий орган, тоді як раніше вона покладалася на платника податків.

У той же час з документа виключена глава 1 розділу 14 щодо спрощеної системи оподаткування, а також збережено чинний формат цієї системи, яка на сьогодні регулюється указом президента «Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва» № 727/98 від 3 липня 1998 року. Зберігається діюча ставка єдиного податку на рівні 200 грн при річній виручці до 500 тис. грн для фізичних осіб-підприємців, крім якої підприємці сплачують внесок до Пенсійного фонду у розмірі 300 грн. Діюча спрощена система оподаткування може бути застосована як фізичними особами-підприємцями, так і юридичними.

У той же час, за словами голови комітету Верховної Ради з питань митної та податкової політики Віталій Хомутинника, протягом 2 місяців (з введення в дію Податкового кодексу, - ред.) Повинен бути розроблений новий законопроект щодо спрощеної системи, до якого будуть залучені фахівці Кабінету міністра, асоціації підприємців промисловців і т.д. Згаданий ж указ президента буде діяти до внесення запропонованих змін до розділу 14 Податкового кодексу щодо спрощеної системи оподаткування.

Крім того, глава парламентського комітету повідомив, що з 1 січня 2011 року і до внесення змін до цього розділу Податкового кодексу спрощена система оподаткування може застосовуватися як фізичними особами-підприємцями, так і юридичними особами.

-------------------------------------------------------------------------------------
Нагадаємо, сьогодні Верховна Рада прийняла нову редакцію Податкового кодексу України з урахуванням вето і пропозицій президента Віктора Януковича. За відповідний документ проголосували 268 із 418 народних депутатів, зареєстрованих у сесійній залі.

Мітингувальники на Майдані зустріли прийняття парламентом виправленого Податкового кодексу України салютом, проте продовжили свою акцію протесту. Представник національної координаційної ради підприємців України Володимир Дорош раніше в четвер заявив, що вимоги мітингувальників залишаються незмінними: повне вето на Податковий кодекс, відставка уряду, проведення чергових парламентських виборів у 2011 році.

Источник: Интернет-газета "Игрис"

 
Воскресенье, 05.12.10, 17:24Сообщение # 36

Активный участник форума


Постов: 539
Статус: Offline
Пол: Мужчина
Игрис это хорошо, но хотелось бы оф.документ почитать. А в Борисполе гдето можно приобрести "Голос Украины"?

Ни одна женщина не удостаиваеттся того внимания, которое получает поплавок в безветреннюю погоду
 
Воскресенье, 05.12.10, 17:54Сообщение # 37

Domini Canis


Постов: 2492
Статус: Offline
Пол: Мужчина
Тут По идее должно быть

Debita animadversione puniendum
 
Воскресенье, 05.12.10, 18:32Сообщение # 38

Активный участник форума


Постов: 539
Статус: Offline
Пол: Мужчина
Torquemada, Огромное Спасибо. Я уже искал в базе Рады, но с твоей ссылки нашел на сайте Голоса Украины

Ни одна женщина не удостаиваеттся того внимания, которое получает поплавок в безветреннюю погоду
 
Городской форум Борисполя » Развлечения » Поболтаем » НДФЛ и проект Налогового Кодекса
 • Страница 4 из 4
 • «
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
Поиск:
Новый ответ
Имя:
Текст сообщения:
Все смайлы
Опции сообщения:
Код безопасности: