ВойтиРеклама

рецепти від читачів
  • Страница 1 из 1
  • 1
Архив - только для чтения
Модератор форума: Кристоffор  
Городской форум Борисполя » Информ бюро » Корзина » Новые правила ГАИ
Новые правила ГАИ
Вторник, 04.08.09, 14:44Сообщение # 1По всей Украине со вчерашнего дня введен режим ограниченного движения на дорогах!

Добавлено (04.08.2009, 13:42)
---------------------------------------------
Украинская государственная служба автомобильных дорог совместно с управлениями МВД с 12 июня вводит по всей территории страны режим ограничения движения по автомобильным дорогам.

Это необходимо для сохранения дорожного покрытия автомобильных дорог в период длительной жаркой погоды.

Дело в том, что с резким повышением температуры воздуха до 28 градусов и больше, движение большегрузного транспорта общим весом свыше 24 тонн приводит к разрушению покрытия дорог и образованию на них выбоин и проседаний.

На участках дорог, где вводятся ограничения, установлены соответствующие ограничительные дорожные знаки и информационные щиты.

Напомним, гидрометцентр предупреждает об ухудшении погоды в Украине 12-13 июня. По данным синоптиков, ожидается снижение температуры воздуха на 10-15 градусов и высокая пожарная опасность.

В Украине ожидаются кратковременные грозовые дожди, в отдельных районах град, в Крыму, ночью в Карпатах, северных и центральных областях местами сильные дожди.
smile

Добавлено (04.08.2009, 13:44)
---------------------------------------------
Предлагаю так: Украинские водители с 12 июня вводят по всей территории страны режим ограничения движения ГАИ по автомобильным дорогам. Всем равные права. smile

 
Понедельник, 06.04.15, 21:43Сообщение # 2

Александр


Постов: 112
Статус: Offline
Пол: Женщина
Міністерство внутрішніх справ пропонує запровадити в Україні гібридну систему штрафів і балів для водіїв.
Про це у суботу на виїзному засіданні Кабміну повідомила перший заступник міністра внутрішніх справ Ека Згуладзе, передає кореспондент Укрінформу.

"Ми пропонуємо гібридний підхід до системи балів і штрафів. Це не пряники і батіг - це просто бали і штрафи. Для того, щоб це було комфортно людям і був перехідний період звикати до нових правил, ми пропонуємо всім після ухвалення закону нарахувати по 150 балів - як початковий стартовий пакет. Якщо порушення фіксується відео або радаром - знімаються бали. Коли вичерпуються бали, вже нараховується штраф", - сказала вона.

За словами Згуладзе, при несплаті штрафу протягом 30 днів накладається пеня у подвійному розмірі штрафу. Після несплати штрафу і пені вже протягом 60 днів справа передаватиметься у виконавчу службу.

Адміністративні стягнення вноситимуться до бази і відпрацьовуватимуться в автоматичному режимі, а потім відправлятимуться власнику машини на адресу місця його проживання. Крім того, порушнику відправлятиметься СМС-повідомлення про накладення на нього штрафу за порушення правил дорожнього руху.

"Це був один з елементів, який нас дуже просили (передбачити - ред.) різні представники цивільного сектору, і це технічно можливо", - підкреслила Згуладзе.

На бланку сповіщення про стягнення буде вказана адреса сайту і код, щоб тільки людина зі своїми особистими даними могла зайти і проглянути дуже короткий ролик про своє власне правопорушення.

Термін оскарження - 10 днів після отримання ухвали про правопорушення. Оскаржити можна як у вищому адміністративному органі, так і в суді. Крім того, оскарження припиняє термін оплати.

Правила оплати штрафу відрізнятимуться у разі, якщо патрульний поліцейський штрафує на місці. "Якщо правопорушник не оспорює штраф, який виписав патрульний, у машинах патрульних буде електронний принтер, який дає можливість людині сплатити штраф тільки кредитною карткою і тут же отримати електронну квитанцію, тобто електронний протокол про правопорушення", - зазначила Згуладзе.

Вона додала, що при фізичному штрафуванні водій може втратити права на термін до 6 місяців. wacko
 
Городской форум Борисполя » Информ бюро » Корзина » Новые правила ГАИ
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: