ВойтиРеклама на сайте

Тут говоримо тільки українською!

Новые сообщения · Участники · Правила форума
Страница 8 из 12«126789101112»
Архив - только для чтения
Модератор форума: Кристоffор 
Городской форум Борисполя » Информ бюро » Корзина » Тут говоримо тільки українською! (Балаболка по Українскі)
Тут говоримо тільки українською!
Понедельник, 17.03.08, 10:36Сообщение # 71

Ангел

Постов: 2748
Статус: Offline
на мою думку, що розмовляти на українській це якось "по - селюцькі" - це повна маячня...
"по - селюцькі" - це коли розмовляють так званим суржиком...(

Понедельник, 17.03.08, 10:47Сообщение # 72

.:МАМКА:.

Постов: 530
Angel_of_Death, я тільки привела приклад які існують думки...

а суржиком розмовляє мабуть кожен 2. чисто українську мову у нас знають мало...

Понедельник, 17.03.08, 10:52Сообщение # 73

Ангел

я такого не рузумію...ти або на українській розмовляй або на російській...(

Понедельник, 17.03.08, 10:57Сообщение # 74

.:МАМКА:.

Постов: 530
Angel_of_Death, вони й самі такого не розуміють, але все одно розмовляють саме так..
деякі просто не можуть вільно спілкуватись чисто на українській або на російській, от і користуються суржиком. це для них як вихід із ситуації...

Понедельник, 17.03.08, 20:05Сообщение # 75

Привелегия

Постов: 190
Так мало того,що в деяких пролітають думки про те,що говорити українською - це "По-селюцьки",так ще ж і влада піднімала питання про те,щоб зробити рос.мову-2-ю нац.мовою нашої країни! Ну хіба не ганьба? Щеб англійську ввели!

Среда, 19.03.08, 18:53Сообщение # 76

~НиГ@ДяЙк@~

Постов: 315
Quote (Angel_of_Death)
"по - селюцькі" - це коли розмовляють так званим суржиком...(

Я не підтримую вашої думки. Звісно,правильно побудовані речення,сказані однією мовою краще сприймаються,але за час, проведений в гуртожитку, я змогла оцінити переваги суржику.Зі мною в кімнаті жила дівчина з Іванофранківська,яка майже не розуміла російської,а я не могла сприймати її "українсько - польський" акцент.Т ому ми знайшли оптимальний варіант - "суржик".
А взагалі українська мова мені подобається більше:вона більш глибока,і на гулянках, коли вже всі, "такі, як треба",чомусь співають українські, народні... flirt

Если тебе плюют в спину, значит ты впереди ...: )

Среда, 19.03.08, 21:30Сообщение # 77

Привелегия

Постов: 190
Quote (@Natali@)
і на гулянках, коли вже всі, "такі, як треба",чомусь співають українські, народні...

тому що вона наймилозвучніша мова і дуже чудово може все описати,в ній існує багатенно прекрасних слів

Среда, 19.03.08, 21:46Сообщение # 78

Ангел

[quote=@Natali@]і на гулянках, коли вже всі, "такі, як треба",чомусь співають українські, народні... [/quote]
ти знаеш...от скільки було гулянок, то ми ніколи не співали українських народних пісень...все що завгодно співали окрім укр. народних...
едина укр. пісня яку ми полюбляемо співати це пісня Плач Єремії - Вона...

Суббота, 22.03.08, 14:32Сообщение # 79

Angel_of_Death, але ж все одно співаєте українською wink

Суббота, 22.03.08, 14:33Сообщение # 80

Ангел

[b]Баба_Чита[/b], ми співаемо українською лише ту пісню...і лиш тоді коли її згадаемо...

Городской форум Борисполя » Информ бюро » Корзина » Тут говоримо тільки українською! (Балаболка по Українскі)
Страница 8 из 12«126789101112»
Поиск: