ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Тут говоримо тільки українською!

Новые сообщения · Участники · Правила форума
Страница 7 из 12«12567891112»
Архив - только для чтения
Модератор форума: Кристоffор 
Городской форум Борисполя » Информ бюро » Корзина » Тут говоримо тільки українською! (Балаболка по Українскі)
Тут говоримо тільки українською!
Вторник, 19.02.08, 21:01Сообщение # 61

.:МАМКА:.

Постов: 530
Статус: Offline
коли відносини заходять в тупий кут, не знаєш як його краще вдіяти!
хочеться зробити вірний крок! щоб потім не було про що жалкувати....
Quote (@Манюня@)
чи нехай буде так як воно є

краще вже взагалі хай не буде ніяк!
коли ніхто не хоче йти на компроміс, краще розійтись! і не гадити один одному в душу своєю поведінкою!
Quote (@Манюня@)
Інокли кажется що тобі з цім хлопцем дуже добре, а інколи хочеться кричати від болю.

так навіщо ж такі відносини????
коли люди зустрічаються, це саме приємне в їхньому житті! Потрібно берегти й цінити кожну мить!
не гаяти час на сперечання!
якщо ж вже зараз боляче .... то що ж буде потім???
Коли на серці біль - це зовсім не романтика! треба розмовляти зі своєю половиною. вирішувати що і як! що для вас добре, що погано! не йти своїм трибом!!!
відносини - це відносини ДВОХ цивілізованих людей!! один повинен вислуховувати думку іншого!!!
якщо проблеми починають повторюватись декілька разів і людині не доходить, що потрібно щось змінювати бо вона НЕ ЧУЄ просто-на -просто, то... краще просто знайти того, хто все ж таки почує і тоді все буде гуд! а просто попри все бути разом, щоб не одному.... ЦЕ ДУРІСТЬ!!!!! нікому від цього не легше!!!!
"краще быть совсем одной, чем вдвоем, но с кем попало!!!"

Воскресенье, 24.02.08, 00:49Сообщение # 62

Привелегия

Постов: 190
Quote (hot_ray)
"краще быть совсем одной, чем вдвоем, но с кем попало!!!"

так це справді так і навіть знаючи це,ти всеодно не хочеш залишатися самотньою! більшість дівчат потім починають вбивати собі в голову різні дурниці,по типу того,що може я більше нікому не сподобаюся і так залишусь холостячкою на все життя!
але ж якщо ти сподобалася одному хлопцю,то знайдеться і інший,якому ти будеш по душі! але ж лише питання: Коли це трапиться?
От саме це і збиває дівчину з толку і вона не знає як їй бути в цій ситуації,що робити!
деякі дівчата намагаються паралельно,зустрічаючись з хлопцем,який їй не милий і вона б хотіла,але не може його покинути,знайти собі нового хлопця,а потім покинути всого,нелюбого,щоб не так боляче це було! а деякі все ж таки цінують своє майбутнє і,розуміючи,що з цим хлопцем воно буде незтерпним,навагаються його покинути і потім,у більшості випадків, не жалкують про те,що зробили!

Воскресенье, 24.02.08, 09:43Сообщение # 63

так... життя - це повна купа пригод...
як яскравих, так і не дуже...
головне проходити все з піднятою головою і побільше рішучості! і тоді все буде добре в усіх відношеннях!

Воскресенье, 24.02.08, 14:29Сообщение # 64

Привелегия

Постов: 190
От хотілося б дізнатися,раз тема тут стосується української мови,чому люди,розмовляючи дома на укр.мові,на вулиці намагаються розмовляти рос.мовою? Іноді це так кумедно виходить! Звичайно сама інколи така і не розумію чому? Що тут такого,що ти не хочеш розмовляти на своїй рідній,державній мові? Вона ж така милозвучна! Невже люди соромляться її? Я от зараз намагаюсь себе перевчити і в більшості випадків розмовляти укр.мовою! От і в університеті раніше перед друзями говорила рос.мовою,а зараз ні-не хочеться мені!
А от чому на форумі спілкуюсь рос.мовою? Та просто вже звикла(який кошмар)друкувати свої думки на рос.мові!

Сообщение отредактировал Sveto4ek - Воскресенье, 24.02.08, 14:30

Четверг, 28.02.08, 18:38Сообщение # 65

No comments

Постов: 488
Наприклад я, не розмовляю чисто укр мовою, но і чисто руской тоже! Я розмовляю на тій мові на якій мені зручніше! У нас в країні- свобода слова, і хто як хоче так і розмовляє і ніхто незавсатавлє когось танцювать под свою дудку!
Ти можеш спокійно писати і там де на російській мові!

Когда я стараюсь распознать истенные чувства людей,
я полагаюсь на мои глаза больше, чем на уши...

Сообщение отредактировал @Манюня@ - Четверг, 28.02.08, 18:40

Суббота, 01.03.08, 01:18Сообщение # 66

кожен мае право вибору... в усьому...

Воскресенье, 16.03.08, 19:55Сообщение # 67

Але ж багато хто розмовляє на форумі українською, по крайній мірі вміє, алеж чому усі пишуть на РАСІЙСКОЙ мові? хіба вам вже так остогідла наша рідна?

Воскресенье, 16.03.08, 22:07Сообщение # 68

Ангел

Постов: 2752
я можу вільно розмовляти українською...просто це вже справа звички... якщо б в моему оточені всі розмовляли на українській, то напевно я теж би на ній спілкувався... а так на рідній мові розмовляли лише в школі на уроках...

для мене не важливо на якій мові людина зі мною говорить, головне ЩО вона говорить...)

Воскресенье, 16.03.08, 23:02Сообщение # 69

ну необовьязково і розмовляти..(мабуть про це треба не в цій темі розмовляти) cool
а мені всеодно на якій я розмовляю, я подобаюсь собі така яка я є))))

Понедельник, 17.03.08, 10:23Сообщение # 70

Quote (Баба_Чита)
а мені всеодно на якій я розмовляю, я подобаюсь собі така яка я є))))

це саме головне! )

а чому так, що всі знають українську, а все одно спілкуються російською... да мабуть тому, що всі просто до такого звикли.
у нас в країні дуже багато русифікованого населення..
я навіть чула думку, що розмовляти українською - це якось "по - селюцькі".
отак вважає більшість. тому й не розмовляє своєю рідною мовою!
але от в Россії наприклад, хоч би хтось почав розмовляти між собою на якійсь іншій мові. то все для них іноземне!
в межах країни всі спілкуються російською. а у нас...

а деяким просто більше подобається російська, от і спілкуються нею...
кому що до душі. . . ))

Городской форум Борисполя » Информ бюро » Корзина » Тут говоримо тільки українською! (Балаболка по Українскі)
Страница 7 из 12«12567891112»
Поиск: