ВойтиРеклама на сайте

Тут говоримо тільки українською!

Новые сообщения · Участники · Правила форума
Страница 6 из 12«12456781112»
Архив - только для чтения
Модератор форума: Кристоffор 
Городской форум Борисполя » Информ бюро » Корзина » Тут говоримо тільки українською! (Балаболка по Українскі)
Тут говоримо тільки українською!
Пятница, 15.02.08, 12:35Сообщение # 51

.:МАМКА:.

Постов: 530
Статус: Offline
@Манюня@, чула! ти назву теми памятаеш???? ми тут на українській шпрехаємо!!!!! smile

Пятница, 15.02.08, 13:12Сообщение # 52

No comments

Постов: 488
hot_ray,
Сорі, я спочатку забула, а потом було впадло перекладати свою мислю, я ісправилась:) Простите:))))

Когда я стараюсь распознать истенные чувства людей,
я полагаюсь на мои глаза больше, чем на уши...

Пятница, 15.02.08, 14:31Сообщение # 53

ох ця вже дівоча память... biggrin Москаляндія процвітає ! biggrin
Quote (@Манюня@)
Самое большее я нелюблю в парнях - это когда расстался с парнем,а он тебе наяривает что бы снова встретися- это меня доводит до бешенства, хоть номер меняй!

таке трапляється коли кидаєш ти. бо коли кидають тебе, залишається надія на виправлення ситуації..... до останнього вона є....

Пятница, 15.02.08, 22:24Сообщение # 54

Привелегия

Постов: 190
Quote (@Манюня@)
а кинути не можеш бо привик, і боїшся залишитись сама,

Переступила я вже була раз таку межу,довго на це вагалась,але все ж таки зробила це і зовсім не пошкодувала,так було дуже тяжко,бо здавалось,що кохала цю людину всім серцем(2 роки зустрічалися),але як потім показав час,що то була більше всого лише звичка до цієї людини! А зараз молю Бога,що дав мені тоді сил це зробити,бо зараз дійсно знайшла своє справжнє кохання!

Пятница, 15.02.08, 23:12Сообщение # 55

Quote (Sveto4ek)
зараз дійсно знайшла своє справжнє кохання!

ну ото й добре! )))
головне це те, що є в тебе зараз!
Quote (Sveto4ek)
А зараз молю Бога,що дав мені тоді сил це зробити

все що не трапляється, завжди на краще.. )) це дійсно так!
все завжди робиться для чогось! нічого "просто так" нема! навіть ті зустрічання в минулому теж приносять якусь користь...
це життєвий досвід... і добре , що він є.
там де ми робимо помилки, отримуємо урок. який вчить нас жити розумніше.

Пятница, 15.02.08, 23:19Сообщение # 56

Привелегия

це справді так! та колишня людина теж дала мені багато чудового і прекрасного в житті,яке,на жаль,заплямувалося темним і похмурим!
взагалі я раніше дуже дивувалася людям,які зустрічалися по 3,4 і більше років(інколи навіть і рік),а потім розлучалися! це так дико було для мене,а потім і сама опинилася в такій ситуації і зрозуміла,що це просто життя!

Пятница, 15.02.08, 23:38Сообщение # 57

Quote (Sveto4ek)
це просто життя!

так.. і з цим нічого не поробиш.
життя - це свого роду теж гра... і ми в ній гравці. десь виграємо, десь навпаки....
а десь навіть переходимо на інший рівень....
головне, ніколи не опускати руки. все тоді буде гаразд!
я вважаю, треба цінити кожен момент відносин, щоб навіть якщо колись, по волі долі, розійдетесь, кожному було про згадати хороше.....

Пятница, 15.02.08, 23:45Сообщение # 58

Привелегия

Будь-які відносини(скільки б вони не тривали)-це прочитана сторінка автобіографічної книги "Життя" і в будь-який момент можеш просто її відкрити,згадати і сказати собі,що більше так не вчиняй,а спробуй інший варіант,він же не один!

Суббота, 16.02.08, 00:03Сообщение # 59

правильно! це дуже вірно! ))
так воно і є....

Понедельник, 18.02.08, 11:32Сообщение # 60

No comments

Постов: 488
Quote (Sveto4ek)
Будь-які відносини(скільки б вони не тривали)-це прочитана сторінка автобіографічної книги "Життя"

Інколи дуже важко цю сторінку перегорнути, бо сам невпевнений- чи потрібно її загалі перегортати, чи нехай буде так як воно є! Інокли кажется що тобі з цім хлопцем дуже добре, а інколи хочеться кричати від болю. Але всеодно, боїшся, хтось нехоче кидати просто щоб незалиитись одному! Але треба найти в собі сили щоб прегорнути цю сторінку- бо потмім буде набагато гірше!

Когда я стараюсь распознать истенные чувства людей,
я полагаюсь на мои глаза больше, чем на уши...

Городской форум Борисполя » Информ бюро » Корзина » Тут говоримо тільки українською! (Балаболка по Українскі)
Страница 6 из 12«12456781112»
Поиск: