ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Тут говоримо тільки українською!

Новые сообщения · Участники · Правила форума
Страница 5 из 12«12345671112»
Архив - только для чтения
Модератор форума: Кристоffор 
Городской форум Борисполя » Информ бюро » Корзина » Тут говоримо тільки українською! (Балаболка по Українскі)
Тут говоримо тільки українською!
Понедельник, 14.01.08, 09:06Сообщение # 41

Quote (Theodor_Voland)
Інколи кохаєш настільки, що достатньо знати, що людина щаслива і досить. Інколи кохаєш заради неї, а не заради себе... Повір.

Ти зрозумив що сказав ??? навищо кохати без видповидно, це кохання у твоему вигаданому свити. Це просто дитячи фантазии, адже з твоих слив можна кохати и зирку з екрану, але навищо??? скильки людей навколо самотних. Завжди краще кохати кохану людину, яка завжди поруч, з якою тоби гарно проводити увесь твий вильний час.

Понедельник, 14.01.08, 13:20Сообщение # 42

Конфетка форума

Постов: 142
Статус: Offline
Потап, здесь не соглашусь с тобой. Поверь, бывает и такое!

Пятница, 08.02.08, 11:21Сообщение # 43

.:МАМКА:.

Постов: 530
щось вже завершилась наша чисто українська викоінтелектуальна бесіда.... )) давайте продовжувати!
Quote (Дика_кицька)
Ми з моїм колишнім хлопцем залишилися дуже гарними друзями. Але це виключення з загального правила. Зате такого чудового друга, який розуміє мене на 100%, ще не було

мені здається, що, коли є великі почуття, люди не можуть після розриву залишатись вірними друзями.... тяжко це зробити.... можна не бути врагами, але друзями.... трошки важко...
а як вважаєте Ви??

Понедельник, 11.02.08, 13:36Сообщение # 44

No comments

Постов: 488
Quote (Дика_кицька)
Ми з моїм колишнім хлопцем залишилися дуже гарними друзями. Але це виключення з загального правила. Зате такого чудового друга, який розуміє мене на 100%, ще не було

Ну в кожного своя думка про кохання! Але я вважаю що неможливо залишитись друзями з коханой людиной- так як дуже важко відпустити того кого кохаеш- а ще важче після розриву бачити бившого біля себе!

Когда я стараюсь распознать истенные чувства людей,
я полагаюсь на мои глаза больше, чем на уши...

Четверг, 14.02.08, 11:21Сообщение # 45

Quote (@Манюня@)
після розриву бачити бившого біля себе

це постійно змушує згадувати про те, що пішло в забуття... про ваші почуття, про ваші переживання... про те, як ви взагалі були разом....
навіть якщо дівчина була ініціатором розриву, все одно їй буде тяжко спілкуватись з хлопцем, ,ніби з другом.
звичайно, це в випадку серйозних почуттів і відносин в минулому...
завжди дуже добре працює почуття власності! " сам не гам - і другому не дам! " ... таке життя....

Четверг, 14.02.08, 12:23Сообщение # 46

No comments

Quote (hot_ray)
навіть якщо дівчина була ініціатором розриву, все одно їй буде тяжко спілкуватись з хлопцем

не знаю як вам, але я раніше думала що треба першою кидати хлопця- щоб він невспів- це для мене раніше була такой ігрой "найменший час зустрічань з хлопцем", але я поті зрозуміла,що такі рекорди недоречні, що я собі і хлопцю завдаю страждань. Бо коли ти перша кидаеш хлопця, потім через деякий час починаеш себе дорікати, якби я його не кинула- то може в нас би все скалалось добре! І тепер мені навіть краще коли мене кидають- так не сильно важко, потім переживати після розриву- через недільку все втихає:)))

Четверг, 14.02.08, 12:31Сообщение # 47

@Манюня@, я зрозуміла... але я б не сказала, що це легше пережити , коли кидають тебе....
в мене раніше теж було так. що завжди першою була я.... але потім один раз кинули мене.....
нема слів.... в мене наче земля з- під ніг пішла.... це було дууууже важко! ще більше півроку я страждала за тим "коханням"....
хух.... як згадаю..... ))))
не кручу мізки тепер... )))

Четверг, 14.02.08, 20:57Сообщение # 48

Привелегия

Постов: 190
Це й справді так,гірше,коли кидають тебе,ніж ти когось,тому що для тебе це не є новиною(коли ти кидаєш),а от коли-то дуже тяжкий удар в серце і непердбачуваний! Звісно бувають випадки,коли ти вже і сама хочеш покинути хлопця,але по деяких причинах,і самій собі навіть не зрозумілих, не можеш цього зробити! В такому випадку вихід із положення,коли тебе кидають!

Пятница, 15.02.08, 10:52Сообщение # 49

Quote (Sveto4ek)
Звісно бувають випадки,коли ти вже і сама хочеш покинути хлопця,але по деяких причинах,і самій собі навіть не зрозумілих, не можеш цього зробити! В такому випадку вихід із положення,коли тебе кидають!

ї виникає таке почуття як "не зручно..." . взагалі то це дуже дико! але.. все буває...
ти нібито і звик до цієї людини, а нібито вже чужа вона тобі така.....

Пятница, 15.02.08, 12:21Сообщение # 50

No comments

Quote (hot_ray)
ще більше півроку я страждала за тим "коханням"....

Меня только раз в жизни бросил парень, хотя он мне нравился, но я как-то не очень болела тем что меня бросили- бросил- значит так и надо, открывается перед тобой новая жизнь, но всеравно он мне потом звонил чтобы встретися,но как говорится: "ты сам меня бросил, а два раза на одне и теже грабли ненаступают". Самое большее я нелюблю в парнях - это когда расстался с парнем,а он тебе наяривает что бы снова встретися- это меня доводит до бешенства, хоть номер меняй!

Quote (Sveto4ek)
Звісно бувають випадки,коли ти вже і сама хочеш покинути хлопця,але по деяких причинах,і самій собі навіть не зрозумілих, не можеш цього зробити!

Хочеш покинути хлопця- бо ти розуміеш що ти його не кохаеш, а бо це не той тип людини якій тобі потрібен, а кинути не можеш бо привик, і боїшся залишитись сама, та і вже неохота когось шукати, а розумієш що хлопець тебе кохає і просто не можеш зробити йому боляче!

Quote (Sveto4ek)
В такому випадку вихід із положення,коли тебе кидають!

Вполне согласна:))))

Городской форум Борисполя » Информ бюро » Корзина » Тут говоримо тільки українською! (Балаболка по Українскі)
Страница 5 из 12«12345671112»
Поиск: