ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Тут говоримо тільки українською!

Новые сообщения · Участники · Правила форума
Страница 2 из 12«12341112»
Архив - только для чтения
Модератор форума: Кристоffор 
Городской форум Борисполя » Информ бюро » Корзина » Тут говоримо тільки українською! (Балаболка по Українскі)
Тут говоримо тільки українською!
Понедельник, 29.10.07, 20:42Сообщение # 11

Он видит мёртвых

Постов: 15
Статус: Offline
Quote (RiseAngel)
Якби усі говорили українською так як ти зараз написав, то, дійсно, мова була б жахливою, і, як ти кажеш селюцькою!!!

Я завжди пишу с помилками,на якiй би мовi я не писав,тому що я тут спiлкуюся а не здаю залiки з мов angry

У меня ме4та...иметь ме4ту...

Понедельник, 29.10.07, 23:03Сообщение # 12

мені завжди приємно чути як люди спілкуються або чисто українською мовою, або російською. дуже гарно і милозвучно! у нас же в основному всі розмовляють "власною" мовою.. яку ще можна назвати "сам склепав" happy
а насправді ми дійсно живемо в Україні і нашою рідною мовою є саме українська. я зовсім не вважаю, що українською розмовляють селюки... всі ми з села виходці......

Понедельник, 29.10.07, 23:13Сообщение # 13

Конфетка форума

Постов: 142
PLAYer, Я не вказую тобі на граматичні твої помилки. Ти речення побудував не правильно! От і все.

Проїхали може? Я тебе більше не колупатиму!

Понедельник, 12.11.07, 18:48Сообщение # 14

Щось дивлюсь тема зовсім стихла... давайте поспілкуємося на якусь тему?

Понедельник, 12.11.07, 21:24Сообщение # 15

Конфетка форума

задаю нову тему:

" RiseAngel, закохалася".....

Понедельник, 12.11.07, 21:46Сообщение # 16

Administrator borispol.org.ua

Постов: 2598
Quote (RiseAngel)
задаю нову тему:

" RiseAngel, закохалася".....

Я це замітив, але це мабудь перше кохання"справжне"(як кажеться). будемо надіятися що воно надовго wink Дуже радий за тебе(Вас)

Понедельник, 12.11.07, 22:11Сообщение # 17

І я дуже й дуже рада!!!!!!!! Бережіть свої почуття! Кохання - це те, що окриляє людину і задає їй позитивне сприйняття життєвих речей! Кохаймось, бо ми того варті! wink biggrin

Четверг, 15.11.07, 17:25Сообщение # 18

Конфетка форума

Угу, здається, дійсно справжнє. Бо як би ні, тоза деякі речі я б просто покинула людину, а так, я їх НЕ БАЧУ!!!

Четверг, 15.11.07, 22:38Сообщение # 19

Он видит мёртвых

Постов: 15
Кохання дуже приемне i гарне по4уття,але будь обережна,томущо воно щей дуже небезпе4не,може зробити дуже боля4е.От я наприклад зустрi4аюся з дiв4иною але не кохаю йй...i менi так зараз погано бо я розмiрковую як би з нею розiйтися,а вона в цей 4ас каже менi що кохаэ мене cry

У меня ме4та...иметь ме4ту...

Воскресенье, 18.11.07, 10:56Сообщение # 20

Конфетка форума

А нащо ж ти почав???

Городской форум Борисполя » Информ бюро » Корзина » Тут говоримо тільки українською! (Балаболка по Українскі)
Страница 2 из 12«12341112»
Поиск: