ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

відмови в отриманні в реєстраціїї прав на землю

Новые сообщения · Участники · Правила форума
Страница 1 из 11
Архив - только для чтения
Модератор форума: Кристоffор 
Городской форум Борисполя » Информ бюро » Корзина » відмови в отриманні в реєстраціїї прав на землю (Масово відмовляють в отриманні в реєстраціїї прав на землю)
відмови в отриманні в реєстраціїї прав на землю
Среда, 09.12.15, 00:27Сообщение # 1

Я тут недавно

Постов: 1
Статус: Offline
Сьогодні зіткнулась з бюрократичними заморочками в бориспільській державній реєстраційній службі. Масово відмовляють в отриманні в реєстраціїї прав на землю, маючи на це аргумент-печатка стоїть не в тому місці. Для того,щоб подати документи, треба відстояти чергу,спеціаліст перевіряє і повідомляє яких документів не вистачає,які є помилки. Потім ще одна черга,щоб подати документи, знову ж таки, спеціаліст, що приймає-перевіряє документи. І чомусь ніхто не догледів,що не там стоїть печатка.Цікаво,а звідки я можу знати де має бути печатка,якщо навіть та людина,що їх опрацьовує -не знає! Складається враження, що налажена схема,адже ще треба заплатити 240грн(за витяг та за послуги).Наскільки мені відомо ця інстанція була створена декілька років тому, для чергової викачки грошей з населенні?А сьогодні cry виявляється,що ця служба буде ліквідована(http://www.drsu.gov.ua/). Але невже не можна було зробити цивілізовано?Повідомити про це населення, позакривати всі справи, видати всі акти, а не відмовляти всім без явних на це причин.

Городской форум Борисполя » Информ бюро » Корзина » відмови в отриманні в реєстраціїї прав на землю (Масово відмовляють в отриманні в реєстраціїї прав на землю)
Страница 1 из 11
Поиск: