ВойтиРеклама на сайте

Тема про справу побиття Дмитра Футорного

Новые сообщения · Участники · Правила форума
Страница 1 из 41234»
Архив - только для чтения
Модератор форума: Кристоffор 
Городской форум Борисполя » Информ бюро » Корзина » Тема про справу побиття Дмитра Футорного
Тема про справу побиття Дмитра Футорного
Понедельник, 23.11.15, 13:49Сообщение # 1

Ангел

Постов: 2748
Статус: Offline
21.11.15 близько 20:30 у міському парку біля дитячого розважального майданчику (позаду Парктауну) 15 підлітків, знаходячись у нетверезому стані, запалили сміттєву урну та почали виламувати дерева, підкидаючи зламані гілки до вогнища. На це відреагували Дмитро Футорний (громадський діяч та музикант) зі своєю дружиною та Ростислав Шмагайло, які у той час на концерт у "Доктор Пабі". Міліція проігнорувала інцидент, тому чоловіки самі почали зупиняти порушників.

На зауваження старших неадекватні підлітки полізли у бійку, але отримавши відсіч, швидко пішли геть. Через 5 хвилин біля спортшколи вищезгадані молодики ще з 20-25 особами наздогнали чоловіків та почали жорстоко бити. Жінку не чіпали.

У результаті побиття 40 молодиками у Дмитра Футорного травмоване обличчя, синці по всьому тілу та підозра на відбиту нирку. Ростислав Шагайло лежить під крапельницею, у нього дуже пошкоджене обличчя, струс мозку і також синці по всьому тілу.

Після злочину хулігани відходили з криками "Антифа!", що може свідчити про їх приналежність до лівого руху.

Побої зняті, заяви написані, відеозапис є. Частина осіб ідентифікована (більшість з них дійсно є лівацькими фанатами ФК "Арсенал").

Хто бачив чи хтось щось знає про осіб, які були причетні до вчорашнього жорстокого свавілля просимо писати сюди: https://vk.com/id305369024

Анонімність гарантуємо.
Прикрепления: 8868728.jpg(47Kb)

Понедельник, 23.11.15, 14:38Сообщение # 2

Я тут недавно

Постов: 41
блин, козлы, все заборы в борисполе этими недофанами обрисованы

Всегда падай, спотыкайся и плач...

Понедельник, 23.11.15, 14:45Сообщение # 3

Ангел

Не зря WBC регулярно пиз*или шавок.

Понедельник, 23.11.15, 15:31Сообщение # 4

Я тут недавно

Постов: 41
Angel_of_Death, оу, а это ещё кто такие?

Всегда падай, спотыкайся и плач...

Понедельник, 23.11.15, 15:45Сообщение # 5

Ангел

WBC - одно из правых фанатских движений Динамо
шавки - неофициальное название левых фанатов ФК Арсенал

Понедельник, 23.11.15, 16:16Сообщение # 6

Захожу редко

Постов: 286
blink аху....ть!!!! "ВОТ УРОДЫ!" (с)

Понедельник, 23.11.15, 16:27Сообщение # 7

Ангел

Ответ самого Димы:
Мене зовуть Дмитро Футорний. Я провів в Борисполі більшу частину свого життя.
Цей пост почну цитатою Рея Бредбері з книги «451° по Фаренгейту»: «Хто не створює, повинен руйнувати. Це старе, як світ. Психологія малолітніх злочинців» та висловлюванням Дж. Бернарда Шоу: «Самий непростимий гріх по відношенню до ближнього свого – це не ненависть, а байдужість. Байдужість – сутність безлюдяності»
21 листопада, з метою відвідати концерт бориспільського гурту «Шериф» в Dr. Pub, ми, з кумом, вирушили до Міського парку. В парку вже чекала на нас моя дружина Оксана. По дорозі зайшли в туалет, на другий поверх ТЦ «Park Town». Зразу кинулась у вічі велика кількість осіб віком від 16 до 20 років, які були зосереджені по всій площі будівлі центру. З десяток «добродіїв» гуртувалися біля входу в туалет, і в самому туалеті. Зазначені молоді особи вели себе зухвало, гучно сміялися, сперечалися з охоронцем і т.п. На обличчях були написані явні ознаки дії психотропних речовин (чи то алкоголю чи то наркотиків).
Вийшовши з ТЦ, навпроти Пам’ятника визволителю, праворуч побачили до десяти осіб тієї ж вікової категорії. Вони палили багаття з газет, великий оберемок яких лежав поруч, на лавці, в металевій урні для сміття. Дивним здалися дві речі. По-перше – сама ціль спалення газет і головне, чому охорона ТЦ ніяк не реагує на таке кричуще правопорушення, адже інцидент відбувався безпосередньо біля входу в ТЦ? Крім того, численні перехожі різного віку , проходячи повз палаючу урну і молодиків, що безчинствували, ховали очі і тихенько проходили повз.
Зважаючи на побачене, ми з кумом вирішили відійти трохи далі по алеї, ближче до Спортивної школи і прослідкувати декілька хвилин за ситуацією. Якщо охорона не вийде – планували визвати поліцію і вказати на бездіяльність охорони.
Молоді люди тим часом, відчуваючи свою безкараність, почали гарцювати, немов дикі коні і вигукувати різні антисоціальні гасла, частиною яких завжди було слово «Антіфа», однієї з міжнародних організації, що бореться з проявами фашизму (яке відношення має вказана вище діяльність цих малолітніх неандертальців до даного лівого руху, чесно кажучи, не знаю).
Моя дружина – Футорна Оксана знаходилась поруч і теж стала свідком зухвалої поведінки соціопатів - «псевдоантифашистів». Їй спала думка, що дана поведінка є якоюсь спланованою лівими акцією вандалізму в річницю Революції гідності. Цю думку ми зразу відкинули. Бо вже надто поведінка та і зовнішній вигляд малолітніх порушників порядку походили на поведінку та зовнішній вигляд звичайних бориспільських безідейних гопників.
А тим часом, «псевдоліві» довели своє безчинство до краю. Почали на наших очах ламати нещодавно насаджені дерева і також кидати їх у вогнище. Це був край. Бо мало того, що Бориспіль по суті позбувся свого парку в класичному розумінні цього слову, так , ще й кволі залишки того , що залишилось, що насаджено за кошти платників податків варварським способом знищувалось.
Одночасно-Оксана стала телефонувати в поліцію (бо коли вона на емоціях вигукнула «міліція» – її міліцейський диспетчер виправив - що буцімто – ми вам не якась там міліція - а поліція), а ми з кумом вирушили до молодих людей, щоб нарешті припинити цю вакханалію. Нажаль, ніхто з охорони ТЦ і з перехожих нас не підтримав. Довелося діяти самим. Підійшовши до молодиків, в котрий раз здивувались їхнім станом. Вони були неприродно збуджені, зіниці розширені. На наші претензії та зауваження на зразок : «Що ж ви гади робите»? «Добродії» почали сваритися, вигукувати погрози, матюки та виставляти аргументи :«А ты видел, что мы ламали деревья? Докажи».
Довелося нам самостійно правопорушників з місця злочину.
Самі повернулися до Оксани і почали чекати , коли ж врешті решт приїде поліція... Бо молодики не відішли кудись далеко, а зосередились біля Пам’ятника визволителю.
Минуло хвилин 10. Ми стали спостерігати, як частина молодих людей, що були задіяні в подіях, зазначених вище, стала повертатися до урни, що ще диміла, і активно телефонувати. Напевно сам час був тікати до Dr. Pub чи в інше людне місце. Але ж ми так сподівалися, що доблесна поліція примчить на крилах справедливої відплати от от... Крім, того, ми уявити собі не могли , що може трапитися те що сталося.... Думали максимум будуть неприємні розборки.. Але...
Але, поглянувши в бік злощасної урни не повірили своїм очам . На нас бадьорим кроком насувалася величезна юрба молодиків в кількості декількох десятків осіб. Оксана знову ж таки зателефонувала до поліції з претензією: «Де ж ваш бісовий патруль-на нас вже суне сорок чоловік?».... За мить, вигукуючи всілякі непристойності і бойові кличі, «стадо» насунулось на нас. Частина молодиків оточила місце, утворюючи коло, частина розбившись на дві групи стали нападати на нас.
Не вважаю себе й кума аби якими «гераклами», але певний час нам вдавалося стояти і відносно успішно відбиватися. Малолітні правопорушники виявилися надто слабкими бійцями, взяли тільки кількістю.. Бо кількість є кількість....
А далі було таке. Одночасними поштовхами десятків рук і ніг нас повалили на грунтову ділянку за лавочкою і почали гамселити ногами по голові і тулубу. Силу і інтенсивність перших ударів, я ще аналізував. Далі тільки відчував тупу біль в голові і в корпусі і тільки дотик десятків носаків і підошв. Крізь гомін і звуки тупих ударів проривався відчайдушний крик моєї дружини,яка, як потім з’ясувалось, накрила нерухоме вже тіло мого кума собою і несамовито кричала, щоб звернути увагу перехожих .. Але ніхто не підійшов..Після вигуку Оксани : «ви ж його вбили» - юрба відхлинула від нас. Кум лежав в калюжі крові. Я зі складнощами став на ноги. Краєм вуха почув,як свариться дружина з кимось з нападників.
До честі нечесних (бо ж нападали нечесно) молодиків мушу сказати-дружину фізично не чіпали.
За мить вся юрба розвернулася, сформувала величезну колону і попрямувала в сторону Київського шляху, туди ж звідкіля прийшли.
І от тут то з’явилися наші славетні правоохоронці. В кількості аж двох. Якось так вмить-ці ушли –ті прийшли.. З автоматами і в бронежилетах. Оксана визвала для нас швидку допомогу і кинулась до колишніх міліціантів, як до рятувального кругу. Правоохоронці, залишивши нас чекати на швидку, не опитавши свідків, яких було поблизу достатньо – вирушили разом з Оксаною до відділку поліції брати показання, незважаючи на апеляцію Оксани: «Як же ж ми їх залишимо в такому стані?».
Я стояв, хитаючись, кум сидів на лавочці. Поглянувши на його обличчя та волосяну частину голови – я здригнувся .
Ми залишились самі «зализувати» рани. Швидкої допомоги ми так і не дочекались....Що теж викликає подив і обурення
До нас підійшла невелика група молодих людей з пляшкою газованої води. Запропонували допомогу.....
Підсумок інциденту: В мене: численні забої волосяної частини голови і скронь (набряк аж на всю ліву половину лиця), струс мозку, забій нирки (йду на медичне дослідження, щоб виключити щось вже надто серйозне), забій передніх правих ребер, забій пальців рук, які певний час в складі кулаків слугували нетривалій відплаті.. В кума: численні та сильні забої волосяної частини голови, скронь, лиця...., струс мозку. В дружини: вивихи суглобів рук (відтягувала, як могла) та зірваний голос...
Хто, на мій погляд винен, в тому , що сталося?
1. Громада міста ( в т.ч. і батьки цих малолітніх соціопатів і ви і я), продуктом якої є це «стадо».
2. Українське суспільство, в якому загалом можлива така байдужість громадян, навіть після революції гідності...
3. Власники торгових підприємств, що розташовані в ТЦ «Park Town», які продаючи горілку молодим людям, абсолютно ніяк не турбуються про правопорядок на прилеглій території.
4. Ті хто замість Будинку культури на його законному місці видав дозвіл на будування ТЦ.
5. Органи правопорядку, які не те що не патрулюють місця скупчення людей, але й реагують кволо і дивно.
На даний час отримуємо кваліфіковану медичну допомогу...
PS.
Від щирого серця дякуємо всім небайдужим. Тим хто зробив вірні висновки з того, що трапилося і почав реагувати на інцидент, надаючи події суспільного розголосу. Хто постійно телефонує і пропонує фінансову, допомогу моральну і ліками, консультативну і іншу допомогу. Пишаємось небайдужими.
Знаючи і завжди переконуючись, яке широке серце мають фани групи Рана Рідібунда, колеги та друзі, знаючи Ваші можливості і гарячість Вашого характеру, переконливо просимо не вчиняти ніяких протиправних дій стосовно осіб, що на нас нападали. Ми знаємо, що ви вже вирахували майже всіх учасників побоїща, знаєте де їх шукати, як їм завдати болю.. Але не чіпайте.. Все під контролем. Все йде у відповідності до Законодавства. Обіцяю всім: ми цього так не залишимо.
Всім миру і добра.
Мене зовуть Дмитро Футорний. Я провів в Борисполі більшу частину свого життя.

https://www.facebook.com/dmytro.futornyi/posts/883641415038974

Вторник, 24.11.15, 16:19Сообщение # 8

Птица говорун

Постов: 2089
Слідчим відділом Бориспільського відділу поліції в Київській області за даним фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 125 (умисне легке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України.

Ничего себе "легке тілесне ушкодження"! Наверно, по мнению бориспольской полиции, если не убили, то любое ушкодження - легке.
Прикрепления: 8362427.jpg(82Kb)

Всегда готов!

Пятница, 27.11.15, 08:41Сообщение # 9

Я тут недавно

Постов: 20
[quote=ooo;57464]Ничего себе "легке тілесне ушкодження"! Наверно, по мнению бориспольской полиции, если не убили, то любое ушкодження - легке.[/quote]

Удивительного не чего нет.

Был такой случай. _http://www.borinfo.com.ua/boryspil-products-news-2013-08-389-4/

Тогда мер и начальник милиции приходили в больницу к пострадавшему. Дело не открыли.
Там еще можно было бы парочку статей УК найти, но..

Завтра вече.
Любой журналист может задать милицейским чинам вопрос.
1. Когда откроют уголовное производство против организации подрывающей устои общества. Ее члены пока тихо сидят, но все может быть. Учитывая, что местный главарь работал начальником службы безопасности интеравиа, а может и сейчас работает. Теракт в аэропорту-для отморозков за счастье.
2. Будет ли открыто уголовное дело против должностных лиц-мера и нач. милиции за противодействие правосудию?

Очень хорошо что Вы научились делать ссылочки в подписи, было бы ещё лучше если ознакомитесь с правилами форума/Korespondent

Пятница, 27.11.15, 22:58Сообщение # 10

[TanzDiktator]

Постов: 218
UPD
Дело приобретает плохой оборот.
Если кто видел, не будьте равнодушны.
"ПРОШУ ДОПОМОГИ!!!!!!Друзі! Шукаю свідків подій біля Білли і Спортшколи 21.11.2015 р. з 20.30 по 21.30 , результатом якиї стало побиття нас групою осіб. Ситуація повертається так, що начебто то ми з кумом ні з того ні з сього додовбалися до малолєток,які нічого антисоціального не робили, і побили їх.....а все інше за кадром, бо в нас немає свідків...А вних їх досить, бо ж група налічувала 37 осіб. Це все незважаючи на численні забої на тілі та медичні діагнози один краще іншого...Виходить так , що відповідати прийдється перед Законом саме нам , а не тим скотам.. ХТО ЩО БАЧИВ-ЧИ ЩО ЧУВ - прошу зв"язатися зі мною за телефоном 0996686040!!!!!!!!!!!ДЯКУЮ ЗА ДОПОМОГУ!!!!"

Городской форум Борисполя » Информ бюро » Корзина » Тема про справу побиття Дмитра Футорного
Страница 1 из 41234»
Поиск: