ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів
Страница 2 из 2«12
Архив - только для чтения
Модератор форума: Кристоffор 
Городской форум Борисполя » Информ бюро » Корзина » Я йду в мери
Я йду в мери
Среда, 21.10.15, 10:53Сообщение # 11

Я тут недавно

Постов: 22
Статус: Offline
2 axel
Дякую!

Добавлено (15.10.15, 18:44)
---------------------------------------------
Всіх запрошую на зустріч, що відбудеться 17 жовтня о 12 год на центральній площі напроти будинку дитячої творчості.

Добавлено (21.10.15, 10:53)
Сьогодні подзвонила голова виборчої комісії (ВК) і запитала, коли я принесу свої виборчі плакати, які треба вивісити на виборчих дільницях, це плакат з фото та автобіографією. Я кажу, почекайте, це ж за гроші ВК взагалі робиться, і я про це чую перший раз. Вона каже, всі партії та кандидати вже роблять це за свій рахунок, і що мені також мали подзвонити. Я кажу, я в четвер був в ВК, здавав фінзвіт та зразок виборчої листівки, і ніхто мені ні слова не сказав, що треба ще плакат. Вона звичайно вибачається, посилається на членів ВК, що їм нічого не можна доручити і т.п., і ЦВК на ці плакати їм кошти не прислав. А тому просить, можна мій плакат ВК зробить сама, але він буде чорно-білий. Я кажу, нехай вже так буде, а що вже зробиш, на друк плакатів треба три робочі дні, причому що вони мають бути оплачені з поточного рахунку виборчого фонду, бо за готівку - це буде порушення виборчого законодавства. Оце таке.... просто нюанси виборчих технологій.

Сообщение отредактировал Андрій_Кобифа - Вторник, 13.10.15, 13:43

Среда, 21.10.15, 11:41Сообщение # 12

Захожу редко

Постов: 286
Андрій_Кобифа, biggrin и это только начало....

Пятница, 23.10.15, 21:03Сообщение # 13

Я тут недавно

Постов: 22
Це ще я забув розказати, як мені три дні ощад відкривав поточний рахунок виборчого фонду, аби можна було оплатити листівки, то нотаріус не так картку зразків підписів оформила, то платіжка не така. wacko
"Але то таке" (с) Мирон Маркевич. Йдемо далі. smile

Добавлено (23.10.15, 21:03)
Сьогодні останній день агітації перед виборами, завтра вже день тиші. Тому хочу зробити резюме своєї виборчої кампанії. По-моєму, провів я її чесно, нікого не підкупляв ні гречкою, ні грошима, до виборчої комісії свою дочку не просував, до виборчих списків свого сина не включав, чорним піаром не займався, інших кандидатів не обговорював і "палки в колеса" їм не встромляв, хвалив своє, агітував за себе, обійшов-об'їхав майже весь Бориспіль, сам розносив свої листівки, інколи допомагали мої близькі, чесно і відкрито розмовляв з простими людьми і впевнився, що моя програма дій відповідає проблемам цих простих людей. Бажаю всім прийти на вибори і зробити свій правильний вибір для зміни Борисполя на дійсно чисте, безпечне та комфортне місто. Всім здоров'я, миру, добробуту, хай Бог береже вас. СЛАВА УКРАЇНІ!!!!!

Пятница, 23.10.15, 23:35Сообщение # 14

Активный участник форума

Постов: 902
Статус: Online
Дякую за відкритість. Хай щастить!

Городской форум Борисполя » Информ бюро » Корзина » Я йду в мери
Страница 2 из 2«12
Поиск: