ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів
Страница 2 из 11«12341011»
Архив - только для чтения
Модератор форума: Кристоffор 
Городской форум Борисполя » Информ бюро » Корзина » Выборы 2015 (стартует предвыборная кампания за кресло мера и депутатские)
Выборы 2015
Пятница, 28.08.15, 10:53Сообщение # 11

Птица говорун

Постов: 2089
Статус: Offline
Цитата Muza2015 ()
Я вот не пойму, наезд будет на все партии или только на "Наш край"?

Только на многочисленны партии-клоны ОПГ "Партия регионов" и бывших коммунистов.

Для тех, кто не знал или забыл напомню, что Порошенко был одним из основателем ОПГ "Партия регионов" и министром при режиме Януковича. Именно поэтому до сих пор ни один из его дружков-регионалов не сидит в тюрьме?!
Прикрепления: 4756082.jpg(80Kb) · 2873318.jpg(41Kb)

Всегда готов!

Сообщение отредактировал ooo - Пятница, 28.08.15, 11:05

Пятница, 28.08.15, 18:40Сообщение # 12

Я тут недавно

Постов: 14
А чем партия Наш Край похожа на клона Партии Регионов?
Цветом текста, шрифтом? Так ведь зрительно-читабельные цвета вычерпывающие, и им видимо понравились такие тона.
Я лично не вижу в этом партию регионов, потому, что их логотип пахнет свежестью. Да и разве это проблема, лого, когда разговор о делах, а не о картинке.
Да и у них в членстве по крайней мере много тех людей, которые что-то сделали для города Борисполя, и не только чесали языком, а именно делали.
Это люди, которые хотят что-то сделать, и как по мне они лучше, чем другие их оппоненты, которые только льют реки грязи, но в это же время или PRятся фотками селфи, или громкими высказываниями.
А в тоже время где-то их помощи требует немощная старушка, или больной ребенок. Нужно отбросить все свои PR ходы и начать делать, а дела наши сами за нас и скажут.

Воскресенье, 30.08.15, 17:56Сообщение # 13

Птица говорун

Роман Засуха:
Петро Олексійович заплив у політичну гавань на баркасі Віктора Медведчука, «рішали» дуже великого масштабу. В кінці дев’яностих саме у Медведчука Порошенко драїв палубу та лизав … В тодішній Кучмівській СДПУ(О) він зміг прогнутися під кумом Путіна, розвинув круг знайомств та набув вагомості.
Перші спроби заснувати партію Солідарність не дали Порошенку нічого крім збитків, тому не довго думаючи Петро Олексійович разом з друзями, серед яких був і тодішні головний налоговик Микола Азаров і мер Донецька Володимир Рибак, заснували Партію Регіонів. Співпраця з "донецькими рішалами» зміцнила погляди Порошенка. Віктор Янукович, Микола Азаров, Арбузов жили однією «сім’єю» з Петром Олексійовичем, робили разом одну сумнівну справу.

На цьому тлі, вихід Порошенка з Партії Регіонів був несподіваним, але на подив, спокійним : ні резонансних заяв, ні викриттів злодіїв злодійського блоку – майже нічого. Зміна прапору і подальша робота вже у штабі Ющенка не вартувала Порошенку особливих зусиль. Вміння домовлятись - природна риса Петра Олексійовича притаманна членам родини Вальцманів.

Працюючи у Ющенка, Петро Олексійович вирішував всі питання гранд боса, які стосувались "Партії регіонів". Петро Олексійович настільки вжився в роль, що навіть встиг стати кумом Ющенка, депутатський мандат і посада в бюджетному комітеті – стали приємним бонусом, та відкрили нові горизонти перед Петром Олексійовичем.

Як ув’язнений спілкується зі слідчими через адвоката, так Ющенко через Порошенка «спілкувався» з «регіоналами». Петро Олексійович був потрібен Ющенку більше за повітря, і це часто використовували. Чого стоїть згадати Ющенка, стоячого на сцені Майдану зі спотвореним отрутою обличчям, та помаранчевий «шарфік» Азарова на цій же сцені.

Надірване, речівкою «Бандитам-тюрьми», горло патріота Порошенка не стало на заваді, щоб Петро Олексійович у 2012-тому знову вскочив у лодку бандита Януковича, та обійняв посаду міністра економіки.
І все по новому: заводи, пароходи… Не заради себе - заради багатостраждальної України.

Добавлено (30.08.15, 17:56)
---------------------------------------------
Врага надо знать в лицо

Прикрепления: 6312622.jpg(236Kb)

Всегда готов!

Сообщение отредактировал ooo - Воскресенье, 30.08.15, 17:55

Понедельник, 31.08.15, 12:38Сообщение # 14

Я тут недавно

Постов: 3
Дорогі мої земляки! Ми будемо молодці, якщо оберемо до міської ради таких депутатів, як Шалімови: батько і син! Це дійсно люди, які вболівають за своє місто і нас з вами. Це люди, які не залишать в біді. Шалімов В. І. особисто мені і моїй сім’ї допоміг перебороти труднощі, знайшов можливість допомогти у хвилини відчаю. А ще скільки робочих місць він утримує навіть у часи криз. Дай, Боже, здоров’я і родинного тепла сім’ям батька і сина!

boris2015

Понедельник, 31.08.15, 17:02Сообщение # 15

Птица говорун

Цитата boris2015 ()
таких депутатів, як Шалімови: батько і син!

1. От какой они партии идут на этих выборах?
2. Состояли ли они ранее в ОПГ "Партия регионов" или "Коммунистическая партия"?
3. Где можно почитать их предвыборную программу?
4. Что хорошего для города они сделали ранее?

Всегда готов!

Сообщение отредактировал ooo - Вторник, 01.09.15, 14:05

Вторник, 01.09.15, 10:45Сообщение # 16

Я тут недавно

І для нашого міста, і для наших бориспільчан Шалімов В. І. зробив багато чого: проклав тротуари на окрузі, освітлив вулицю, безкорисно допомагає дітям (кожного літа відправляє на море дітей, у батьків яких немає коштів), матеріально допомагає інвалідам (зробити операції); школам, лікарні, садкам - допомагає з ремонтами. Побільше б таких людей було в нашому місті!

boris2015

Вторник, 01.09.15, 14:04Сообщение # 17

Птица говорун

boris2015,
Вы ответили только на последний вопрос. Ждем ответ на вопросы 1-3.

Всегда готов!

Вторник, 01.09.15, 16:30Сообщение # 18

Я тут недавно

Постов: 2
Шалимов выгнал с работы людей предпенсионного возраста, а люди ему 30 лет служили верой и правдой!!! И причина банальна - не платить льготы!! !Старые кадры сократил, а через месяц взял других людей. Это он думает о народе?

Среда, 02.09.15, 10:57Сообщение # 19

Я тут недавно

Та я в це ніколи не повірю! В нього і зараз працює багато людей передпенсійного і пенсійного віку. Впевнений, що хтось роботу свою не робив і його за це звільнили. І взагалі, конкретно назвіть хоч одну людину, яку Шалімов В. І. безпідставно звільнив, а нізащо обливати брудом людину - це, вибачте, низько.
А щодо політичного життя Шалімова В. І. то в "регіоналах" він то був, але це ж не від нього залежить що партійна система в нашій державі не досконала, але він давно звідти вийшов, як тільки побачив як "лідери" відкрито розкрадали і розвалювали державу! Та будучи "регіоналом" Шалімов завжди працював на благо нашого міста і громади. І взагалі, скільки хороших людей теж було в "регіоналах" не по власній волі!

boris2015

Среда, 02.09.15, 11:03Сообщение # 20

Захожу редко

Постов: 286
ВЫ не найдете человека, который для всех будет хорошим...тем более депутата!!!
всегда найдется тот кому х...ээээээ плохой, и будет тот для кого хороший!!!... не пойму о чем спор.... wacko

Городской форум Борисполя » Информ бюро » Корзина » Выборы 2015 (стартует предвыборная кампания за кресло мера и депутатские)
Страница 2 из 11«12341011»
Поиск: