ВойтиРеклама на сайте

Аренда коммунального имущества

Новые сообщения · Участники · Правила форума
Страница 1 из 11
Архив - только для чтения
Модератор форума: Кристоffор 
Городской форум Борисполя » Информ бюро » Корзина » Аренда коммунального имущества
Аренда коммунального имущества
Пятница, 29.05.15, 14:25Сообщение # 1

Александр

Постов: 112
Статус: Offline
Шановні підприємці міста Бориспіль!
Звертаюсь до Вас від імені ініціативної групи, яка складається з представників підприємств і підприємців м.Борисполя та займається питанням зменшення суми плати за оренду нерухомого комунального майна.
При нарахуванні орендної плати враховується індекс інфляції, який останні півроку має тенденцію до стрімкого зростання і суттєво збільшує вартість оренди.
За офіційними прогнозами інфляція з початку року повинна була зрости на 26%, за неофіційними на 55%, а фактично зросла на 98%.
Вважаючи на суспільно-політичну та фінансово-економічну ситуацію в країні необхідно вживати всіх заходів аби створений нашими руками бізнес вижив.
Пропоную Вам об’єднатись і добитися справедливих розцінок на оренду комунального майна.
Наше прагнення підтримує більшість депутатів м.Бориспіль, та обіцяють підтримку.
Закон на нашому боці, адже у відповідності до ст. 21 Закону України «Про оренду державного та комунального майна» від 10 квітня 1992р. N2269-XII (із змінами та доповненнями) передбачена зміна розмірів орендної плати за погодженням сторін або на вимогу однієї з сторін, якщо з незалежних від них обставин істотно змінився стан об'єкта оренди, на вимогу од­нієї зі сторін у разі зміни цін і тарифів, а також в інших випадках, встановлених законодавчими актами України.
У випадку, якщо Ви, або ваші знайомі являються орендаторами комунального майна, прошу написати листи та надати їх:
1) Бориспільському міському Голові Федорчуку А.С. – каб. 101 міськради
2) Заступнику голови комісії з питань захисту прав споживачів, торгівельного та побутового обслуговування населення Годунок Я.М. – можна надати до приймальні депутата, або мені за адресою: вул..Глібова, б.1, у крайньому випадку я можу заїхати та забрати готові листи сама.
Не обов'язково писати 2 різних листа. Текст в одному та іншому можеть бути абсолютно ідентичними.
Після звернення до Федорчука А.С. питання буде розглядатися на комісії і як показує практика більш за все – всі отримають негативну відповідь, але вона стане при нагоді для того, щоб добитись свого на найближчій сесії.
Годунок Ярослав запропонував свою допомогу і після надходження листа на його адресу від підприємців м.Бориспіль організує подання звернень до всіх місцевих депутатів.
Заздалегідь висловлюю Вам свою подяку й сподіваюсь не лише на Вашу зацікавленнісьб, а й на Вашу підтримку!
P.s. Кому необхідні приклади листів пишіть - кину на електронку.
P.s.s. У випадку, якщо ви не є орендарями нерухомого комунального майна, але ваші знайомі зіткнулись з цією проблемою – велике прохання допомогти розповсюдити даний лист.
З повагою Н.Боженко

Городской форум Борисполя » Информ бюро » Корзина » Аренда коммунального имущества
Страница 1 из 11
Поиск: