ВойтиРеклама

рецепти від читачів
  • Страница 1 из 1
  • 1
Архив - только для чтения
Модератор форума: Кристоffор  
Городской форум Борисполя » Информ бюро » Корзина » Дитячий порадник
Дитячий порадник
Понедельник, 01.12.14, 13:21Сообщение # 1

Я тут недавно


Постов: 1
Статус: Offline
Пол: Женщина
“Школа професій “ – нова, унікальна програма від редакції дитячих журналів “Пізнайко”, націлена на розкриття талантів у дитини. Допомагає визначитися з майбутньою професією та зрозуміти такі сфери життя як: фінанси, законодавство, реклама, акторська майстерність. Програма наповнена іллюстративними матеріалами та творчим інвентарем.

Творчі майстер-класи від редакції дитячих журналів “Пізнайко” допоможуть дитині опанувати обрану техніку, розвинути уяву та надихнути на створення власних шедеврів з підручних матеріалів.

“Пізнайко від 6 років”. Найкращий журнал українською мовою для молодших школярів. Комікси, історичні факти та новинки сучасності, мандрівки світом, фоторепортажі, кросворди, настільні ігри, якісні літературні твори та конкурси з призами.

“Пізнайко від 2 до 6 років”. Перший в Україні журнал для дошкільнят рідною мовою. Лише добрі оповідання та казки, розвивальні завдання на кожній сторінці, пізнавальні факти про навколишній світ, тренувальні вправи з розвитку мовлення, виховання у грі.
 
Городской форум Борисполя » Информ бюро » Корзина » Дитячий порадник
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: