ВойтиРеклама на сайте

Цифровое телевидиние Т2

Новые сообщения · Участники · Правила форума
Страница 2 из 2«12
Архив - только для чтения
Модератор форума: Кристоffор 
Городской форум Борисполя » Информ бюро » Корзина » Цифровое телевидиние Т2
Цифровое телевидиние Т2
Четверг, 01.05.14, 23:42Сообщение # 11

Я тут недавно

Постов: 11
Статус: Offline
http://protv.ua/forum/viewtopic.php?f=61&t=12342
Ось почитайте за Мотилька. На форумі зібрались профі та напівпрофі.
Доречі. Умови прийому по Борисполю дещо різняться. По ліву сторону (спиною до Києва) прийом значно гірший (вцілому).
А ще маю надію, що найближчим часом Т2 розкодують.

Канали, які наразі можна приймати без САМ-модуля або лайно-тюнера дивіться тут:
http://protv.ua/forum/viewtopic.php?f=33&t=8636&start=75
dvb-t НЕ ЗАКОДОВАНИЙ

Четверг, 12.02.15, 23:44Сообщение # 12

Я тут недавно

Постов: 10
Для приема цифровых каналов Т2 нужен внешний тюнер, в моем ТВ есть внутренний разъем для внутреннего модуля. Это тот же тюнер только встроенный ?

Вторник, 17.02.15, 22:39Сообщение # 13

Я тут недавно

[quote=Vovva;56469]Для приема цифровых каналов Т2 нужен внешний тюнер, в моем ТВ есть внутренний разъем для внутреннего модуля. Это тот же тюнер только встроенный ?[/quote]
Я вже писав у одному з попередніх постів, але повторюсь. Якщо Ваш телевізор не підтримує можливість прийому сигналу DVB-T2, то дійсно, потрібен тюнер (так званий сет-топ-бокс). Ніякі модулі в телевізор не потрібно ставити (модуль умовного доступу). Зеонбуд розкодував сигнал. Що можна дивитись в DVB-T2 та DVB-T дивіться в моєму попередньому пості. А якщо ліньки, то:
DVB-T

41 ДМВ ( 634 МГц)
Первый национальный
ТВі
НТН
UBR
Рада

43 ДМВ ( 650 МГц )
5 канал
News One
RU Music
OTV
ICTV

64 ДМВ ( 818 МГц )
Гамма

DVB-T2

- 514 МГц ( 26 ДМВ канал )
Интер
ТРК "Украина"
1+1
НТН
К1
Первый национальный Т2 ( без ТРК "Эра" )
ICTV
Enter-фільм

- 538 МГц ( 29 ДМВ канал )
ТОНИС
Банк ТБ ( матрац )
Вінтаж
Ескулап ТБ
КДТРК
Канал 112 ( Ариадна )
ТРК Київ
Всі новини

- 554 МГц ( 31 ДМВ канал )
Zoom TV
Кіноточка ( Індіго ТБ )
СТБ
ТЕТ
К2
Новый канал
М1
5 канал

- 698 МГц ( 49 канал )
Мега
Pixel
XSport ( матрац )
НЛО ТБ
2+2
Добро ТВ
Еспресо ТБ
Business

Среда, 18.02.15, 12:02Сообщение # 14

Я тут недавно

Спасибо за расширенный ответ! С чем был связан у меня вопрос... Телевизор не поддерживает сигнал Т2, поэтому нужен тюнер. Пошел в магазин, там сказали что есть стандартный внешний тюнер Т2 и есть аналогичный как карта, который вставляется в слот в телевизоре. Вопрос по этим видам тюнера, какой предпочтителен?

Пятница, 20.02.15, 15:11Сообщение # 15

Я тут недавно

Якщо Ви пишете, що Ваш телевізор не підтримує DVB-T2, то про який внутрішній тюнер у вигляді слоту може йти? Дісно, у сучасних телевізорах передбачено місце для САМ-модуля, який дозволяє (за умови наявності у ньому картки) підключитись до мережі цифрового кабельного телебачення у стандарті DVB-C або ефірного телебачення. Наразі всі ефірні канали, про які я писав вище, НЕЗАКОДОВАНІ!!!!!! Повтою, НЕЗАКОДОВАН!!! Від модуля зараз толку, як від цапа молока. Як мені простіше пояснити, що Вам впарюють абсолютно непотрібну річ у вигляді САМ-модуля?

Вторник, 24.02.15, 21:50Сообщение # 16

Я тут недавно

Спасибі за відповідь, все тепер зрозуміло. Є питання ще по телевізорах з 4k-дозволом. Що це таке?

Вторник, 24.02.15, 23:24Сообщение # 17

Я тут недавно

http://blog.i.ua/user/571157/1281145/
А взалі, є пошуковики. Наприклад: google, яндекс тощо.
Але у мене чомусь складається стійке переконання, що з ними у Борисполі трохи тугенько

Сообщение отредактировал Balamut - Вторник, 24.02.15, 23:28

Суббота, 28.02.15, 22:05Сообщение # 18

Я тут недавно

Пошукачі це кінцево добре, але питання було практичний - наскільки в реальності 4К дозвіл потрібний в побуті. Наприклад консультант у Фокстроті настійно пропонує телевізор 4К http://rozetka.com.ua/lg_40ub800v/p1527227/ , який в мін в два рази дорожче ЛІД телевізора. Стоїть він того.

Суббота, 28.02.15, 23:02Сообщение # 19

Я тут недавно

А що Ви мали на увазі у терміні 4К дозвіл? Підозрюю, що термін "разрешение", тобто "роздільна здатність" - укр., Ви трактували як "дозвіл". biggrin
Та нічого, то пусте. Проблемою є, насправді, відсутність контенту 1920*1080 у етері (DVB-T2). Лише один канал 112 Україна здійснює мовлення із 720і, та й то при наявності статичного зображення (говорячі голови). А про 4К взагалі не йдеться. Ну, як що маєте інші носії, то будь-ласка. Сьогодні заходив у якийсь великий магазин. Там поруч стояли телевізор з 4К та з 1920*1080 з майже однаковими діагоналями. Стоячи на відстані трохи більше метра різниці не побачив. Відчути її, як на мою скромну думку, можна на діагоналі більш ніж 60 дюймів і лише при наявності 4К контенту. А дивитись єфірне телебачення...
І ще питання. А що це консультант із Фокстроту рекомендує Розетку. Він що, там зарплату отримує? biggrin

Воскресенье, 01.03.15, 22:47Сообщение # 20

Я тут недавно

Ні,консультант з Фокстроту рекомендує свій телевізор 4К, а зразок його я знайшов для прикладу в Розеткі)

Городской форум Борисполя » Информ бюро » Корзина » Цифровое телевидиние Т2
Страница 2 из 2«12
Поиск: