ВойтиРеклама

рецепти від читачів
  • Страница 1 из 1
  • 1
Архив - только для чтения
Модератор форума: Кристоffор  
Городской форум Борисполя » Информ бюро » Корзина » Поворот на Глебова
Поворот на Глебова
Понедельник, 13.10.14, 10:05Сообщение # 1

Александр


Постов: 112
Статус: Offline
Пол: Женщина
Всем привет!
Всем, кто хоть раз ехал со стороны Киева в Борисполь приходилось тянуться до ближайшего перекрёстка, дабы свернуть налево и по задворкам добраться до центра, вокзала и т.д. и т.п.
Все помнят, как прекрасно было, когда был разрешён (говорят самовольно была закрашена сплошная двойная кем-то) поворот на Глебова (улица где "Ольвия"). Как той дорогой можно было объезжать пробку/тянучку.
Далее догадались установить знак "движение прямо" и нарисовать на том месте сплошную двойную. Короче "всё для людей". Кто всё-таки там повернёт, то 90% что попадёт на пост Гаи дежурящий на том месте в час пик.
Последний раз "продёргавшись" в тянучке пришла в голову идея поднять вопрос об изменении дорожной разметки.
Вот дошли руки, написала заявление на транспортную комиссию:

Голові комісії з питань
транспорту, зв’язку та комунікацій
Пилипчук В.О.

Голові фракції «УДАР»
Годунок Я.М.

за дорученням водіїв м.Бориспіль,
Боженко Наталія Валеріївна

Шановний Володимир Олександрович!

Шановний Ярослав Миколайович!

Піклуючись про жителів міста Бориспіль звертаюсь до Вас з проханням внести зміни до дорожньої розмітки на розі вулиць Київський Шлях та Глібова, а саме: зробити розрив в подвійній суцільній смузі, прибрати знак «Рух прямо» та дозволити водіям здійснювати поворот на вул.Глібова.
Внесення змін до дорожньої розмітки зменшить затори на вул.Київський Шлях в вечірній час зі сторони м.Київ, та надасть можливість водіям об’їжджати пробки, а не втрачати даремно час та паливо в тисняві.
Крім того, на вул.Глібова розташовано гаражний кооператив, в якому нараховується більш ніж 300 гаражів. Автолюбителям, що володіють гаражами та рухаються зі сторони Київа, доводиться їхати до найближчого світлофору та здійснювати розворот, чим створювати аварійну ситуацію на й без того важкому перехресті; або ж об’їжджати по вул.Фурманова, яка є досить вузькою, а покриття вулиці знаходиться в жахливому стані.
Недалеко від рогу вулиць Київський Шлях та Глібова знаходиться залізний переїзд, який є суто номінальним, та рух поїздів на якому практично не здійснюється, але доставляє багато проблем водіям, тому не може бути причиною для заборони зміни дорожньої розмітки.
Крім того, багато років підряд на розі вулиць Київський Шлях та Глібова існував розрив в подвійній суцільній смузі, і він задовольняв потреби автолюбителів, та не створював проблем зустрічному транспорту, надавав можливість швидко дістатись до таких віддалених районів м.Бориспіль, як вокзал, вул.Головатого, вул.Привокзальна, вул.Завокзальна та інших.
Також, за адресою Київський Шлях,б.11 знаходиться Медична амбулаторія та найближча зі сторони Київа державна аптека, якими користуються чимало жителів міста Бориспіль. Та у випадку нагальної необхідності пацієнтам, які рухаються зі сторони м.Київ доводиться вистоювати в пробках, щоб дістатися до лікарів чи медичної лабораторії.
На підтримку вищесказаного мною було проведено збір підписів авто водіїв, які притримуються моєї думки (додаток до листа на 3-х аркушах).
Просимо Вас вирішити питання щодо зміни дорожньої розмітки на розі вулиць Київський Шлях та Глібова.

Підписи:
--------------


Письмо оформлено. Ведётся сбор подписей.
Всех желающих приглашаю в магазин "Добра скриня" (ул.Глебова, д.1) подписать письмо.
Буду рада видеть однодумцев

Добавлено (02.10.2013, 16:48)
---------------------------------------------
тут посоветовали собрать с близлежащих организаций и не только, тоже письма и сдать вместе с моим письмом, у кого там есть какие организации? кто может письма дать в поддержку поворота на Глебова?

Добавлено (13.10.14, 09:05)
---------------------------------------------
разрыв уже есть smile правда не стёрли старую разметку, но она уже начала стираться
поворачивайте наздоровья

Сообщение отредактировал Dema - Вторник, 17.09.13, 11:04
 
Городской форум Борисполя » Информ бюро » Корзина » Поворот на Глебова
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: