ВойтиРеклама

рецепти від читачів

запит до кандидата Сергія Григоровича Міщенко

Новые сообщения · Участники · Правила форума
  • Страница 1 из 1
  • 1
Архив - только для чтения
Модератор форума: Кристоffор  
Городской форум Борисполя » Информ бюро » Корзина » запит до кандидата Сергія Григоровича Міщенко (Якщо не Ви, то хто кришує земельну мафію при дерибані та роз)
запит до кандидата Сергія Григоровича Міщенко
Воскресенье, 14.10.12, 02:29Сообщение # 1

Я тут недавно


Постов: 20
Статус: Offline
Пол: Мужчина
Якщо не Ви, то хто кришує земельну мафію при дерибані та розпродажу за хабарі прибережних захисних смуг Канівського водосховища у Бориспільському районі?

Декілька років тому в Інтернеті з’явилося безліч об’яв про продаж земельних ділянок з виходом на Дніпро поблизу с. Кийлів. Берегову лінію посередники відкрито пропонували оптом, десятками гектарів, та в роздріб, окремими ділянками. Нахабство земельних ділків стало не аби якою несподіванкою для мешканців с. Кийлів та власників ділянок у садовому товаристві «Парус», яке розташовано поблизу, на окремому півострові. Адже на продаж було виставлено саме прибережні природоохоронні смуги, встановлені відповідно до Закону у розмірі 100 метрів навколо СТ «Парус» ще у 90-ті роки минулого століття. Як з’ясувалося, Головурівська сільрада вирішила знехтувати рішенням Верховної Ради України та скоротити прибережні смуги до 25-и метрів, а отриману у комунальну власність державні землі водного фонду безоплатно передати забудовникам. Здавалося-б, що поганого у тому, що село збільшиться майже вдвічі і заможні громадяни отримали можливість інвестувати свої кошти у забудову привабливих ділянок ? Та виникає питання, хто насправді продає залишки державних земель природоохоронного значення? Чи спрямовуються ці кошти до державного та місцевого бюджетів, чи іде щось на розвиток інфраструктури села? Виявляється Ні! Особливо обурює брехня, що ділянки роздаються безкоштовно, а не за хабарі. Мешканці СТ «Парус» не схотіли миритися з тим, що їх позбавляють конституційного права доступу до водних ресурсів України і відгороджують від Дніпра заборами з колючим дротом. Люди почали звертатися до правоохоронних органів з повідомленнями про корупційні і шахрайські дії влади, та марно, міліція від розгляду заяв самоусунулася на підставі того, що справою зайнялася прокуратура. Прокуратура, захищаючи інтереси аферистів повідомила, що дерибан відбувається на законних підставах і на підставі плану, який за кошти забудовників було затверджено поважними землевпорядними структурами, а оскільки міліція фактів хабарництва не виявила то підстав для прокурорського втручання немає.

І хто, як не колишній слідчий, заступник прокурора Бориспільської міжрайонної прокуратури, заступник прокурора Києва, старший помічник Генерального прокурора України і нині Голова Комітету Верховної Ради України з питань правової політики надасть відповідь на питання:

Хто привласнив більш ніж як 20 мільйонів долав США, отриманих за продаж прибережних природоохоронних смуг навколо СТ «Парус»?

Кого бояться правоохоронні органи України настільки, щоб навіть близько не наближатися до його корупційних афер?

Хто має такий вплив на прокуратуру, що навіть на рівні Київської області прокурори вдаються до відвертої брехні, заявляючи, що питання щодо прибережних природоохоронних смуг навколо СТ «Парус» нібито розглядалося в суді та було програно? Ні, такого не було, не знайшлося дурнів судитися з державою за державні інтереси проти державних хабарників.
Та хто ж це такій, що має такий вплив на Генеральну прокуратуру, що на жодну заяву не було будь-якого реагування і навіть відповіді?
 
Четверг, 06.12.12, 06:00Сообщение # 2

Активный участник форума


Постов: 924
Статус: Offline
Пол: Мужчина
Все вопросы так и остались без ответа ... Повторный вопрос дадите чепез 4 года на следующих выборах smile
 
Четверг, 06.12.12, 13:58Сообщение # 3

Dižens


Постов: 102
Статус: Offline
Пол: Мужчина
Quote (Республіка_Парус)
запит до кандидата Сергія Григоровича Міщенко

ну вопрос же был задан кандидату , а он уже действующий депутат. Так, что попробуйте переделать запрос и попробуйте заново tongue
Сообщение отредактировал Zika - Четверг, 06.12.12, 13:58
 
Городской форум Борисполя » Информ бюро » Корзина » запит до кандидата Сергія Григоровича Міщенко (Якщо не Ви, то хто кришує земельну мафію при дерибані та роз)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: