ВойтиРеклама

рецепти від читачів
  • Страница 1 из 1
  • 1
Архив - только для чтения
Модератор форума: Кристоffор  
Городской форум Борисполя » Информ бюро » Корзина » ДТП 22 вересня.
ДТП 22 вересня.
Суббота, 29.09.12, 00:28Сообщение # 1

Я тут недавно


Постов: 2
Статус: Offline
Пол: Мужчина
Доброго дня. В ніч на 23 вересня сталася жахлива аварія по вулиці Червоноармійській, яка коштувала життя 1 людині. І лише дякуючи збігу обставин дана аварія не забрала життя мешканців постраждалих будинків та випадкових перехожих.
Ділянка дороги по вул. Червоноармійська від номеру 52 до номеру 70 вже неодноразово фігурувала в аварійних ситуаціях.
Дорога тут має невелику ширину, і практично відсутні пішохідні тротури. Також цей поворот має дуже погану видимість навіть в денний час. З іншого боку поворот доволі пологий, щоб автомобілі мали можливість проїзджати його не скидаючи швидкості. А це іноді 120-150 км/год!
Через відсутність тротуарів люди змушені йти по проїзжій частині, в сліпій зоні! Навіть дорослій людині важко подолати цей відрізок, потрібно бути весь час насторожі. Що вже казати про малих дітей?
Окрім небезпеки для водіїв та пішоходів існує також реальна загроза життю мешканців прилеглих будинків. Молоді водіі з передозуванням адреналіну в крові, а часто ще й підкріплені алкогольним допінгом, пролітають цю небезпечну ділянку із швидкістю далеко за 100 км/год. Що дуже часто завершує їх шлях в парканах та дворах мешканців.
В звязку з вищесказаним, відповідальні за безпеку на дорогах Борисполя повинні вжити заходів задля попередження майбутніх жертв та збитків. Адже кожен з нас може опинитися в цьому місці в непідходящу секунду! Невже ціна кількох лежачих поліцейських та п'ятидесяти метрів тротуару вища за людські життя?
 
Городской форум Борисполя » Информ бюро » Корзина » ДТП 22 вересня.
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: