ВойтиРеклама

рецепти від читачів

Для тих, кому не плювати на свій голос

Новые сообщения · Участники · Правила форума
  • Страница 1 из 1
  • 1
Архив - только для чтения
Модератор форума: Кристоffор  
Городской форум Борисполя » Информ бюро » Корзина » Для тих, кому не плювати на свій голос
Для тих, кому не плювати на свій голос
Четверг, 28.10.10, 18:26Сообщение # 1

Administrator borispol.org.ua


Постов: 2588
Статус: Offline
Пол: Мужчина
Створив тему для тих, хто не пішов у спостерігачі та чл. ДВК, але кому не все одно, що буде далі з його бюлетенями ... після виборчої урни. Не підуть вони на смітник і наскільки правильно їх порахують ... зауважте, не ПРавильно, а правильно)
Однією з прогнозованих технологій фальсифікації, яку застосують на цих виборах, буде т.зв. карусель.

Quote
Карусель (виборча технологія) — метод фальсіфікації виборів. Суть технології така: один з виборців виносить з дільниці свій незаповнений бюлетень і віддає його старшому виконавцеві групи. Далі на цьому бюлетені ставиться позначка “за” потрібного кандидата і в такому вигляді бюлетень видається наступному з учасників “каруселі”. Цей учасник прийшовши на дільницю ховає до кишені виданий чистий бюлетень, а в урну кидає бюлетень із відповідною позначкою. Незаповнений бюлетень після виходу з дільниці видається старшому по групі, і далі “карусель” прокручувалася необмежену кількість разів.

Відстежити це можна. Потрібно подивитися, чи немає навколо будівлі, в якому розміщується ДВК, людини (може бути мама з дитиною, як не викликає підозр), до якого часто підходять різні люди, виходять з комісії.

 
Четверг, 28.10.10, 21:30Сообщение # 2

Захожу редко


Постов: 178
Статус: Offline
Пол: Мужчина
Если мне не изменяет память (а она мне пока не изменяет), я видел карусели в нашем районе (голосовали за Юща). Уверен, в донецкой губернии - аналогично. И кто с этим должен бороться ?
 
Городской форум Борисполя » Информ бюро » Корзина » Для тих, кому не плювати на свій голос
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: