ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Чи подобається тобі твоє місто

Новые сообщения · Участники · Правила форума
Страница 3 из 21«123452021»
Модератор форума: Korespondent 
Городской форум Борисполя » Борисполь » Наш город » Чи подобається тобі твоє місто (я думаю багато хто замислювався над цим.)
Чи подобається тобі твоє місто
Среда, 12.03.08, 17:37Сообщение # 21

Конфетка форума

Постов: 142
Статус: Offline
Я говорю о том что толстосумам которые сидят в мерии пофигу люди, и они готовы продать все что угодно, лиш бы бабла больше продали. Не взирая на людей.

!!! Скоты !!!

Среда, 12.03.08, 19:59Сообщение # 22

.:МАМКА:.

Постов: 530
Quote (RiseAngel)
!!! Скоты !!!

Вряд ли тебе станет легче от такого высказывания...
этим ничего не изменишь....
большинство народа, добиваясь власти, в первую очередь беспокоятся о себе.
единицы только пытаются искренне помочь людям.

Пятница, 14.03.08, 20:31Сообщение # 23

І так : наше місто саме гарніше, це МИ його робимо таким про яке думаемо. kom-servise, Прийшов тут знаток, погнав-погнав і зник, чого ж ти хвіст піджав вовчара? чи ті самі "товстосуми" його тобі піджали шоб мовчав? І хватить говорить шо наше місто погане і мер поганий, бо так воно і буде, а я цього не ХО.

Понедельник, 17.03.08, 19:48Сообщение # 24

Привелегия

Постов: 190
Баба_Чита, это хорошо,что ты так понимаешь! Осталось теперь такое втолкмачить всей молодеже,чтобы и порядок после себя оставляли и т.п.! Но и за мэром стоит огромная часть того,на сколько хорошо будет выглядет город!

Понедельник, 17.03.08, 21:02Сообщение # 25

Агов БАБА ЧИТА- я б наприклад подумав перед тим як так висказуватись,поки такі як ти тут гонять пургу на братків вони займаються ділом і нежаліють ні часу,ні сил,ні власних коштів на розвиток власного району і міста взагалом."Піджав хвоста"-це просто смішно,а те що щей заставили-незнаю що й сказати........
Я хотів би взнати що "ТИ ЗРОБИВ" щоб місто було краще??? Чи посадив хоть одне деревце,чи надав допомогу дит.будинку,чи взагалі ти розумієш що таке робити а не когось обговорювати????Робити діло а не пити пиво і розказуват як булоб краще.Мер???Добра людина-декілька днів тому була бесіда щодо розвитку нашого мікрорайону,відповідь позитивна.
Так що Баба Чита хватить гнать-пора діло робить ....

Понедельник, 17.03.08, 21:39Сообщение # 26

Бездельнег

Постов: 80
А я слышал что за кинотеатром Европа будет банк?! wacko

Суббота, 22.03.08, 14:19Сообщение # 27

Quote (kom-servise)
Я хотів би взнати що "ТИ ЗРОБИВ" щоб місто було краще??? Чи посадив хоть одне деревце,чи надав допомогу дит.будинку,чи взагалі ти розумієш що таке робити а не когось обговорювати???

Таке питання я можу задати й тобі....
Quote (kom-servise)
Робити діло а не пити пиво і розказуват як булоб краще.

Назви свій РЕАЛЬНИЙ приклад, щоб я переконалася що ти не пишеш дурниці.
Quote (kom-servise)
Так що Баба Чита хватить гнать-пора діло робить ....

Цю тему створив ти , а ось прикладів своїх не навів, тому я й говорю що ти просто балаболиш а щось конкретне не кажеш. Від дерева толку мало буде, навіть якщо й захочу десь посадити, то де? все ж продали, де мені можна посадити дерево ??? в людному місці???

Добавлено (22.03.2008, 14:19)
---------------------------------------------
Ось хто може мені сказати, всі ми хвалимо нашого мера, але, коштувало йому війти в довіру мешканцям, як, начали виключати світло(у вівторок), гарячої води сьогодні теж немає, а с 1-го квітня я чула взагалі горяча вода буде тільки в пятницю,суботу та в неділю. Що це за на....., країна так хоче вступити в це НАТО, все роблять для того щоб усе було як в європі, але яка на....й європа чи нато, як у нас навіть води гарячої не має. За які очі ми маємо платити за газ,світло, як їх у нас немає.

Сообщение отредактировал Баба_Чита - Вторник, 18.03.08, 13:17

Понедельник, 14.04.08, 21:24Сообщение # 28

вулиця Горького 46 висажено 28 сажанців берізок,зроблена клумба.В процесі виконання стоянка і куточок відпочинку.І це тільки початок...Ми перевернемо це місто!!!
А який твій вчинок-куча випитих пляшок з під пива які валяються по місту чи як???(не сприймай як за образу)

Пятница, 18.04.08, 22:10Сообщение # 29

kom-servise,
Quote (kom-servise)
висажено 28 сажанців берізок,зроблена клумба.

Quote (kom-servise)
А який твій вчинок

Посаджена картопля на городі tongue

Суббота, 19.04.08, 09:38Сообщение # 30

No comments

Постов: 488
Quote (kom-servise)
вулиця Горького 46 висажено 28 сажанців берізок,зроблена клумба.В процесі виконання стоянка і куточок відпочинку.І це тільки початок..

Сам все делал??? surprised

Когда я стараюсь распознать истенные чувства людей,
я полагаюсь на мои глаза больше, чем на уши...

Городской форум Борисполя » Борисполь » Наш город » Чи подобається тобі твоє місто (я думаю багато хто замислювався над цим.)
Страница 3 из 21«123452021»
Поиск: