ВойтиРеклама на сайте

У Борисполі провели ІІІ етно-культурний фестиваль «Козацька варта»

Развлечения

11-12 червня 2016 року, в Борисполі на території вечірної школи пройшов етно-культурний фестиваль «Козацька варта». Культурно-мистецький осередок Бориспільщини втретє зібрав земляків-майстрів під одним дахом, щоб поділитись із гостями фестивалю вміннями та знаннями.

Так, можна було відвідати різноманітні майстер-класи: щось зліпити, зробити листівку, сплести ляльку-мотанку. До всього, майстри представляли свої роботи – всі зроблені власноруч. Бажаючі могли придбати будь-яку річ, яка припала до смаку. А вибирати було з чого.

Традиційно на сцені лунали гуморески, пісні, звучала музика. Якщо в перший день усіх розігнав дощ, то вже наступного – не зважаючи на сонце – послухати виступи вокальних, хореографічних та театральних колективів Борисполя та Бориспільського району прийшло чимало людей. До слова, всіх запрошували приходити на фестиваль у вишиваному одязі. Мабуть вишиванки одягнули тільки ті, в кого були. Сподіваємось на четвертому фестивалі вишиванок побільшає.

Для дорослих та дітей Бориспільський військово-патріотичний клуб «Боривітер» підготував тир. Можна було постріляти з лука та арбалета. Окремої уваги заслуговували герці на шаблях та вміння ляснути батогом так, щоб на сусідній вулиці було чутно.

А ще на фестивалі працював дитячий майданчик, димілась польова кухня і готувались страви, встановили Книжкову Тачанку... Якщо всіх перераховувати, вийде близько 20 майданчиків. Туди допускали і дорослих, і дітей, навіть приєднувалась поліції.

До слова, порядок на фестивалі пильнували бориспільскі поліцейські. За медичну допомогу відповідав Бориспільський загін товариства Червоного Хреста. Між іншим, патрульні подарували дітям книжки про правила дорожнього руху, а медики провели тренінг із першої медичної допомоги.

Хто побував, як ми, на фестивалі, безперечно повертались додому під приємними враженнями, гарним настроєм і сувенірами.

Фестиваль, Козацька, варта, Бориспіль
Просмотров: 510
Рейтинг: 5.0/4

Комментарии

avatar
Ремень Wrangler

Ретро ремень Wrangler из группой Abba на пряжке оригинал.В 1985 году был привезен из USA. ...

Прочистка канализации

Забилась канализация? Тогда мы готовы помочь вам в этой неприятной ситуации.

...

Требуются охранники в Элитный жилой комплекс

Приглашаем к постоянному сотрудничеству мужчин на должность «Охранник» для работы вахтой в...

Продам коляску Silver Cross Sleepover Delux

Коляска в идеальном состояниию После одного ребенка. При желинии фоторгафии Вышлю на почту...

: