ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Нагородження працівників комфортної сфери

События

18 березня в Бориспільському міському будинку культури відбулись урочистості з нагоди відзначення Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення. На свято були запрошені, як комунальні служби, так і приватні організації.

Дивіться фоторепортаж: Свято працівників комфортної сфери

Почесними грамотами виконавчого комітету Бориспільської міської ради та грошовими винагородами були нагороджені:

Працівники водоканалу
Безпалов Віктор Іванович – машиніст КНС 2 розряду,
Борисполець Анатолій Михайлович – тесляр 4 розряду,
Варварич Сергій Богданович – слюсар АВР каналізаційних мереж 5 розряду,
Денисенко Фаїна Василівна – контролер відділу збуту,
Дикий Іван Васильович – слюсар АВР водопровідних мереж 5 розряду,
Загідько Борис Іванович – оператор спецводоочищення 2 розряду,
Кушнір Микола Вікторович – слюсар АВР водопровідних мереж 4 розряду,
Мамайсур Володимир Олександрович – слюсар-ремонтник 4 розряду,
Пасько Олександр Михайлович – машиніст крана автомобільного,
Рибеда Валентин Миколайович – електромонтер 4 розряду,
Хамбір Тетяна Олексіївна – бухгалтер,
Хоменко Микола Іванович – оператор хлоратної установки 3 розряду,
Хурдепа Анатолій Антонович – майстер водопровідних мереж.

Працівники ЖЕК-1
Антоненко Микола Степанович – слюсар-сантехнік 5 розряду,
Бублик Світлана Василівна – робітник з комплексного прибирання та утримання будинків з прилеглими територіями,
Денисенко Денис Анатолійович – підсобний робітник,
Йова Марія Іванівна – робітник з комплексного прибирання та утримання будинків з прилеглими територіями,
Карамушко Микола Олексійович – водій,
Кисла Людмила Юріївна – ліфтер,
Корнієнко Ольга Григорівна – робітник з комплексного прибирання та утримання будинків з прилеглими територіями,
Кузьменко Ганна Гнатівна – робітник з комплексного прибирання та утримання будинків з прилеглими територіями,
Северенчук Віктор Миколайович – муляр,
Скрипка Катерина Данилівна – офісний службовець (бухгалтерія),
Хлонь Ніна Миколаївна – майстер обслуговуючого персоналу,
Явтушенко Антон Олександрович – слюсар-сантехнік 4 розряду.

Працівників комунального підприємства теплових мереж «Бориспільтепломережа»
Андрєєв Ігор Георгійович – майстер АДС,
Волощук Тетяна Павлівна – оператор котельні,
Євстратенко Ніна Григорівна – оператор котельні,
Захарова Лариса Миколаївна – оператор котельні,
Ігнатенко Валентина Миколаївна – оператор котельні,
Корпачова Катерина Іванівна – оператор котельні,
Кузьменко Людмила Василівна – старший майстер з експлуатації устаткування котелень,
Курчевський Володимир Іванович – начальник електрослужби,
Латишев Сергій Олександрович – начальник служби КВПіА,
Литовка Наталія Миколаївна – оператор котельні,
Петренко Володимир Іванович – слюсар з ремонту устаткування теплових мереж,
Хитренко Віталій Петрович – слюсар з ремонту устаткування теплових мереж,
Цукрук Василь Антонович – слюсар з ремонту устаткування теплових мереж

Працівників комунального підприємства «Житлове ремонтно-експлуатаційне управління»
Бачул Людмила Миколаївна – робітник з комплексного прибирання та утримання будинків з прилеглими територіями,
Безлюда Людмила Олександрівна – робітник з комплексного прибирання та утримання будинків з прилеглими територіями,
Бикова Тетяна Миколаївна – бухгалтер,
Блиндар Олександр Анатолійович – тракторист,
Горбач Галина Іванівна – інженер з охорони праці,
Захарченко Віктор Миколайович – начальник ремонтно-будівельної дільниці,
Кубрак Ігор Ілліч – організатор з постачання,
Литвинов Сергій Віталійович – слюсар-сантехнік,
Лук’янова Наталія Миколаївна – юристконсульт,
Омелянчук Олександр Миколайович – столяр,
Тилко Анатолій Миколайович – покрівельник,
Філоненко Тетяна Григорівна – начальник дільниці,
Цівун Віталій Олександрович – головний інженер.

Працівники комунального підприємства «Виробниче управління комунального господарства»
Андріяка Михайло Миколайович – озеленювач дільниці зеленого господарства,
Антоненко Олег Миколайович – водій дільниці саночистки,
Борисенко Павло Григорович – водій дільниці саночистки,
Гоголь Іван Федорович – тракторист дільниці благоустрою,
Мушта Олексій Михайлович – робітник ритуальних послуг ритуальної дільниці,
Найчук Володимир Антонович – головний інженер,
Панько Ганна Олексіївна – озеленювач дільниці зеленого господарства,
Рибачок Микола Казимирович – робітник з комплексного прибирання дільниці благоустрою,
Сердюк Станіслав Володимирович – інженер по виробництву,
Чернявський Василь Сергійович – вантажник дільниці саночистки,
Шкуратова Олена Іванівна – прибиральниця вулиць дільниці благоустрою.

Працівники комунального підприємства «Бориспільське бюро технічної інвентаризації»
Барабаш Тетяна Григорівна – головний бухгалтер,
Щеглюк Наталія Павлівна – головний інженер.

Представники сфери послуг міста Борисполя
Височин Лідія Миколаївна – фізична особа-підприємець, майстер по ремонту одягу,
Гира Віра Миколаївна – фізична особа-підприємець, керівник центру «Вероніка» (салони-магазини),
Гопкало Микола Миколайович – фізична особа-підприємець, майстер по ремонту побутової техніки,
Нагаєв Микола Миколайович – фізична особа-підприємець, майстер по ремонту офісної техніки,
Шкробот Вікторія Ігорівна – адміністратор салону краси «Афродіта»,
Яковенко Ірина Вікторівна – перукар салону-перукарні «Шарм».

Ще фото: В Борисполе поздравили работников работников жилищно-коммунального хозяйства и бытового обслуживания населения

Нагородження працівників, свято комунальників, Міський будинок культури
Просмотров: 641
Рейтинг: 5.0/1

Комментарии

avatar