ВойтиРеклама на сайте

Як у Борисполі тренувались евакуювати потерпілого

События

11 серпня 2016 року біля недобудови по вулиці В.Момота (колишня Горького), що в Борисполі, відбулись навчання добровільної пожежної команди «Штурм». Зафіксувати все на камеру запросили і нас, ваш улюблений сайт «Движение Борисполя». Що нам показали, можете побачити і ви. Все в нашому фотозвіті.

Якщо коротко, то хлопці тренувались евакуювати потерпілого за допомогою жорстких нош із другого поверху. Справа не злегких, зважаючи на те, що команда молода, досвіду небагато, тому й доводиться всьому навчатись самотужки.

Так і цього разу, евакуюючи «постраждалого», вони виявили свої слабкі місця, зважили на помилки та обговорили, як їх виправити й не допустити в подальшому. Особливо, коли буде потрібна реальна допомога людям, а не манекену.

Нагадаємо, добровільна пожежна команда «Штурм» створена в місті Бориспіль на початку 2014 року за ініціативи Андрія Макарова. Тоді було зібрано перше протипожежне та рятувальне обладнання. До складу команди увійшло 14 осіб, які мали бажання допомагати людям. У розрахунка є два автомобіля та обладнання.

пожежники, тренування, Бориспіль
Просмотров: 395
Рейтинг: 5.0/3

Комментарии

avatar
Приглашаем на работу ШВЕЮ

Приглашаем на постоянную работу швею для выполнения работ по ремонту одежды. Требования: ...

Продавец-Консультант.

Должностные обязанности: Продажа услуг компании Консультация клиентов. Прием заявлений на...

Оператор кол-центра

На постоянную работу нужны операторы в коллцентр службы доставки. Женщины с умением вести ...

Ремонт стиральных машин,холодильников,газприборов,тв и др

Аварийный ремонт газовых и электрических плит,газовых колонок,котлов,кондиционеров,стираль...

: